Bentley представив безпілотний лімузин з голографічним дворецьким
1,055 views

Bentley представив безпілотний лімузин з голографічним дворецьким

Дизайнери Bentley представили, як міг би виглядати топовий седан бренду в 2036-му. Концепт, який став втіленням їх фантазії, оснастили вражаючим набором передових технологій.

Найбільш примітною опцією став голографічний дворецький, зображення якого виникає у центрі салону. Як зазначає провідний дизайнер компанії Стефан Зейлаф, “це не просто машина, а хтось, з ким можна поговорити”.

Ще однією технологією, якою може похвалитися концепт Bentley, націлений на 2036 рік, є система автономного пересування. За словами Зейлафа, у багатьох клієнтів британського бренду вже є персональні шофери, але в компанії вирішили, що додати цю модну зараз опцію буде не зайве.

У салоні автомобіля один навпроти одного розташувалися два дивани, а з боків розмістилися дисплеї інформаційно-розважальної системи. Вони виконані з гнучкого матеріалу, а їх товщина складає всього 0,5 мм. В компанії відзначають, що це дозволить власникам автомобілів Bentley “не сидіти, весь час дивлячись у взуттєву коробку”.

Деякі деталі концепту надруковані на 3D-принтері. Британського автовиробника взагалі цікавить дана технологія. За словами Зейлафа, 3D-друк дозволяє створювати складні декоративні елементи, зробити які в минулому було б неможливо.

Незважаючи на те, що автомобіль, який був придуманий дизайнерами Bentley, існує тільки у вигляді графічного зображення, деякі втілені в ньому ідеї досить близькі до серійного виробництва. Як вважає Стефан Зейлаф, “вони можуть провести дизайн Bentley в майбутнє”.

About the author

Admin


What are your thoughts?