Дизайнер з Голандії створив холодильник. якому не потрібна електроенергія
1,346 views

Дизайнер з Голандії створив холодильник. якому не потрібна електроенергія

Голландський дизайнер Floris Schoonderbeek, створив “Ground Fridge” – підземний охолоджувальний склад, для голландської марки Weltevree.

Ось що творець розповідає про свою розробку:
Сучасні будинки часто будуються без підвалу, в той час як багато людей в даний час відчувають в ньому потребу: вони зосереджені на здоровому харчуванні та, наприклад, вирощують свої власні продукти або купують їх на місцевій органічній фермі. 1
Ground Fridge – це фактично підвал. Інноваційна версія традиційного погребу для сучасної людини – самодостатнього космополіта зі своїм власним городом. Цей холодильник використовує ізоляційний ефект землі та охолоджуючий ефект грунтових вод.
Температура в ньому залишається стабільною впродовж усього року – між 10 і 12° C: ідеальна температура для зберігання, наприклад, фруктів, овочів, вина і сиру.
3
Сферична камера захована в землі. Шар грунту, котрий її покриває, має товщину близько одного метра, тому температура всередині холодильника майже не змінюється. Вам не потрібен дозвіл для розміщення такого холодильника на своїй землі і ви не псуєте грунт.4
Ground Fridge оснащений дерев’яними полицями для зберігання будь-яких продуктів, якими ви полюбляєте ласувати.
(via)

About the author

Admin


What are your thoughts?