Snapchat запроваджує рекламні фільтри
3,460 views

Snapchat запроваджує рекламні фільтри

Snapchat подав заявку на патент для технології розпізнавання об’єктів, яка може бути використана для показу рекламних фільтрів.

Технологія розпізнає предмети на знімках, а потім на підставі цих даних пропонує користувачам релевантні фільтри. Як зазначає The Verge, це схоже на розміщення пошукової реклами в Google на підставі ключових слів. Відмінність в тому, що замість текстової інформації для визначення контексту розміщення використовуються візуальні дані про об’єкти на фото.

У заявці мова йде не тільки про рекламні фільтри. Відповідно до опису, розпізнавання об’єктів також дозволить персоналізувати і поліпшити публікації користувачів. Наприклад, якщо людина зробить знімок Емпайр Стейт Білдінг, технологія визначить цю пам’ятку на фото і запропонує прикріпити до нього зображення Кінг Конга, що висить на вершині хмарочоса.

У рекламних цілях розпізнавання об’єктів може використовуватися для показу релевантних спонсорованих фільтрів, а також більш персоналізованої реклами. Наприклад, до фотографії ресторану може бути додано його меню.

Інший приклад – фільтр, пов’язаний з певною стравою в ресторані. Він може містити «святкове» зображення, щоб зафіксувати досягнення користувача, що часто замовляє цю їжу.

Snapchat також передбачає, що за допомогою цієї технології зможе створити автоматизовану систему закупівлі реклами в зображеннях користувачів, яка буде працювати на базі моделі аукціону.

Сам факт подачі заявки Snapchat не обов’язково говорить про конкретні плани компанії в цьому напрямку. При цьому використання розпізнавання об’єктів для розваги користувачів і показу реклами виразно вписується в поточну бізнес-модель компанії, відзначає The Verge.

Заявка на патент була подана в січні 2015 року. Нагадуємо, що минулого року Snapchat купив одеський стартап Looksery за рекордні $150 млн

About the author

Admin


What are your thoughts?