Українські військові програмісти перемогли в конкурсі NASA
1,086 views

Українські військові програмісти перемогли в конкурсі NASA

Команда програмістів Житомирського військового інституту імені Корольова перемогла в Міжнародному конкурсі з програмування NASA Space Apps Challenge – 2016. Про це йдеться в повідомленні, оприлюдненому на сайті інституту.

Команда представила проект DronProtect в номінації “Do not Crash My Drone”DronProtect

Тематика завдань Міжнародного конкурсу з програмування була запропонована NASA і присвячена актуальним проблемам, серед яких: аеронавтика, космічна станція, Сонячна система та простір поза нею, подорож на Марс, космічна технологія, Земля. Одночасно Міжнародний конкурс проводився в 170 країнах світу, 35 з яких вели он-лайн трансляцію заходу. За правилами хакатону учасники команди безперервно протягом 48 годин вирішували завдання та готувались до захисту своїх проектів.

Завдання полягало в розробці програмної геоінформаційної системи, що дозволяло б операторам малих дронів дізнаватися якнайбільше про погодні умови в районі польотів, позиціонувати дрон у сервісах Google і визначати закриту для польотів зону в радіусі 5 миль відповідно до поточних GPS-координат дрона.

У результаті захисту проектів серед всіх учасників від вищих навчальних закладів, наукових установ та ІТ-компаній України за рішенням журі конкурсу одноголосно було визнано переможцями команду Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова, а розроблений проект запропоновано до подальшої участі для отримання гранту.

About the author

Admin


What are your thoughts?