Вітаємо у віртуальному Цукерсвіті! Гігантські плани Facebook
3,133 views

Вітаємо у віртуальному Цукерсвіті! Гігантські плани Facebook

Видання Bloomberg опублікувало матеріал про Oculus VR, де зібрані думки співробітників компанії та глави Facebook Марка Цукерберга про майбутнє віртуальної реальності.

«У мене не вистачає слів, щоб описати це»

Віртуальна реальність тільки на початку шляху свого розвитку, вважає Цукерберг. Глава Facebook допускає, що вона може стати головною обчислювальною платформою в світі. Цукерберг впевнений, що в розвиток віртуальної реальності варто вкладати гроші протягом довгого часу.

«Ми об’єднали 1,65 мільярди людей завдяки Facebook, – каже Цукерберг. – Але якщо ти хочеш зробити те ж саме з сімома мільярдами, якщо хочеш змінити те, як користувачі споживають контент і діляться ним, то тобі потрібно вкладати в довготривалі проекти. Я не знаю, хто сказав це першим, але спрогнозувати, яким буде світ через 20 років, нескладно, складно зрозуміти, як цього досягти ».

Цукерберг хоче, щоб віртуальну реальність використовували при перегляді спортивних подій, створення кіно, проведенні онлайн-співбесід, пише Bloomberg.

Людство ще не вивчило, як віртуальна реальність взаємодіє з мозком, повідомляє Bloomberg. В майбутньому розвиток VR може привести, наприклад, до появи телепатії, відзначає видання. «Я думаю, що в цій сфері є більш глобальні моменти, які ми не можемо поки зрозуміти навіть з наукової точки зору, – погоджується засновник Facebook. – У мене немає слів, щоб в повній мірі описати це».

Цукерберг в інтерв’ю з The Verge заявляв, що завдання Facebook – дати кожному можливість поділитися своїми почуттями і допомогти іншим людям зрозуміти, що відбувається в світі. Тому для компанії дуже важливо працювати над розвитком віртуальної реальності, зазначає підприємець.

«Зараз ми постійно тримаємо при собі смартфони, користуватися ними набагато природніше, ніж комп’ютерами, – наводить слова Цукерберга The Verge. – Взаємодія з віртуальною реальністю буде ще природнішою. Не буде тих обмежень, які супроводжують роботу зі смартфоном. У нас будуть окуляри або контактні лінзи – для того, щоб отримати інформацію, потрібно буде просто подивитися на неї»Oculus_VR

«Мета – зробити VR такою ж реальною, як життя»

«Деякі компанії намагаються побудувати довгострокові плани на основі свого бачення того, як технологія повинна розвинутися через 10, 20, 30 років. Але ми теж читаємо наукову фантастику і знаємо, як там описують віртуальну реальність. Наша мета гранично ясна: зробити VR такою ж реальною, як життя », – каже Нейт Мітчелл, віце-президент по продукту компанії Oculus VR.

Генеральний директор компанії Брендан Айріб також мислить глобально, відзначає Bloomberg. Йому цікаво, що станеться, якщо Oculus одного разу «пережене» Google Earth і випустить карту Землі повністю в 3D, повідомляє видання. «Я сплю кілька годин, потім прокидаюся, думаю про це і знову засинаю, розмірковуючи про це ще більше», – каже Айріб.

«Oculus не повинен наслідувати реальність, він повинен бути реальністю»

Керівник дослідницьких робіт Oculus VR Майкл Абраш приділяє багато часу, вивчаючи як людина сприймає світ, пише Bloomberg. Для нього історія 2015 року зі чорно-синім платтям – не безглуздий мем, а фундаментальне питання про роботу мозку, відзначає видання.

За матеріалами bloomberg.com

About the author

Admin


What are your thoughts?