12 найкраще намальованих додатків для iOS і Mac. Частина 2
1,276 views

12 найкраще намальованих додатків для iOS і Mac. Частина 2

Продовжуємо огляд лауреатів конкурсу Apple Design Awards 2015.

7. Workflow для iOS. Це додаток для тих, хто хоче автоматизувати щоденні дії. Можна поєднувати різні сервіси і додатки у своєму пристрої звичайним drag and drop-способом. Наприклад, можна задати послідовність для створення анімованих GIF-зображень, іконку на робочому столі для дзвінка обраному адресату, зібрати всі зображення з веб-сторінки, вислати повідомлення з останнім із створених скріншотів і т.д.

Розробники обіцяють, що кількість таких макросів-цеглинок буде зростати від версії до версії. Створені макроси можна запускати безпосередньо з програми Workflow або з інших додатків, що мають розширення для роботи з Workflow. Можна встановити додаток Action Extension Workflow і налаштувати автоматичний запуск програми при виконанні будь-якої дії. Наприклад, при копіюванні URL в буфер обміну або появі нового файлу в Dropbox.

8. Does Not Commute для iOS. Ще одна гра серед переможців Apple Design Awards цього року. Гравцеві пропонується подорожувати в часі, вирішувати тимчасові парадокси, виправляти помилки, тощо.

Опинившись в невеликому містечку, антураж якого нагадує 70-ті роки, ви отримаєте просте завдання – просто проїхатися з однієї точки в іншу. До речі, про сюжет – тут він досить загадковий і творці гри продумали все так, що деталі розкриваються поетапно, і інтрига продовжує зберігатися в процесі проходження гри. Під час проходження активуються різні бонуси, які можна купити або ж отримати можливість повертатися до проходження з тієї контрольної точки, де ви зупинилися, або зазнали невдачі.

9. Vainglory для iOS. Онлайн-мультиплеєр, де гравці можуть битися, змагатися, ворогувати і співпрацювати один з одним.

Додаток заслужив звання кращої гри, орієнтованої на тач-управління. Цю гру навіть обрали для презентації іPhone. Можна тут контролювати героїв з допомогою швидкого і зручного управління. До слова, це перша мобільна гра, здатна на рівних конкурувати з найкращими комп’ютерними іграми в жанрі MOBA.

10. Pacemaker для iOS. Це додаток для діджеїв-новачків, що пропонує все необхідне для персоналізованого міксування музики. Можна вибрати музику з iTunes або Spotify, випробувати на ній ефекти Whitenoise, 8-Біт, Hi-Lo.

Тут оновлене також управління ефектами – їх можна налаштовувати і керувати ними за допомогою коліщатка Digital Crown. Є і тактильний відгук: керуючи частотами за допомогою інструменту ChopChop, можна відчути вібрацію на зап’ясті. Удосконалене також керування «Крізь час»: трек, що відтворюється, відображається на циферблаті, також можна бачити, яка музика буде програватися наступною, і ті треки, що вже звучали раніше.

11. Elementary Minute для iOS. Це проста гра-головоломка, розроблена для iPhone і Apple Watch. Фактично, це інтерактивна вікторина, де відповідати на запитання можна «так» або «ні». Користувач одночасно грає і дізнається щось нове.

Elementary Minute – це й дуже швидка гра, в якій гравцям належить відповідати на різні питання в різних областях і вгадувати абсолютно різні речі – від наукових термінів до імен знаменитостей. У неї можна грати як на телефоні, так і на Apple Watch.

12. jump-O для iOS. Це ексклюзивна гра з простими правилами і мінімалістичним дизайном для iPhone і iPad, намальована вручну. Вам доведеться грати за круглого персонажа в квадратному світі. І відчути себе іншим :)

Гра створена командою Digital Worlds, які створили Strongholds і Gold Keeper. Управляйте своїми стрибками за допомогою акселерометра і кнопок, долайте всі перешкоди, щоб відкрити нові рівні і отримати всі досягнення.

Нагадаємо, премія Apple Design Awards присуджується з 1997 року за найпомітніші додатки, створені для техніки Apple сторонніми програмістами.

by Lilia Matviiv

 

About the author

Admin


What are your thoughts?