Google – вийшов на друге місце по капіталізації. Apple коштує дорожче ніж Google, Facebook та Microsoft разом взяті.
692 views

Google – вийшов на друге місце по капіталізації. Apple коштує дорожче ніж Google, Facebook та Microsoft разом взяті.

Вчора вартість акцій Google на біржі Nasdaq склала 761.98 долара за штуку. А ринкова капіталізація компанії склала більше 249 мільярдів доларів. Таким чином Google вийшла на друге місце ринковій вартості після Apple, обігнавши компанію Microsoft, яка займала друге місце раніше.

Цінні папери Microsoft вчора закрились на рівні 29.52 доллара, а вартість активів Microsoft склала 247 мільярдів долларів.

Акції Facebook – піднялись до майже 22 долларів, що дало Facebook капіталізацію в 47 мільярдів долларів.

Акції Apple вартують 659.73 доллара, а капіталізація компанії оцінюється в більш ніж $618 мільярдів. Що на 75 мільярдів долларів більше ніж вартність Google та Microsoft разом узятих. Нагадаємо, що також в серпні Apple побила абсолютний світовий рекорд по капіталізації компанії і стала найдорожчою компанією в світі у всі часи.

Вихід Google на друге місце по капіталізації наглядно демонструє світову тенденцію до віртуалізації софта та інтернет-сервісів замість десктопу. Також компанія досягла успіхів на глобальному ринку веб-пошуку, інтернет-реклами, броузерів та звичайно збільшила частку Android серед мобільних операційних систем.

Разом з тим позиція Apple адекватно відображає програну рештою компаній битву за Mobile в минулі роки та переваги створення “все в одному” користувацьких пристроїв з закритою екосистемою і максимальним сервісом.

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?