Samsung приготував сюрприз для Apple
1,193 views

Samsung приготував сюрприз для Apple

Капелюх загорівся. Виявляється, Samsung знав про судові заборони на розповсюдження Gal Tab у Європі – про це повідомляє Appleinsider.

Мало того, керівництво Samsung не лише знало про судовий припис, ініційований заявою Apple, вони також надіслали “Schutzschrift” – прохання захисту, яке вони подали за тиджень до заборони Apple від 4 серпня.

Тим не менш, пригагується, Samsung заявляв: “На запит Apple було подано судову заборону, втім Samsung не був поінформований, також було видано наказ без свідчень або представлення доказів від Samsung.” Дивно. Або юристи Samsung є пророками, або PR-команда компанії Samsung щось приховала. Очевидно, друге вірно.

Це правда, що Samsung не був офіційно поінформований і що не було жодних чуток що Samsung готується до оборони. Проте його напрочуд чітко організований реванш за тиждень до заборони говорить про протилежне. В звичайній ситуації дії компанії були би в кращому випадку сліпими.

Відомий блогер з FOSS Patents та німецікий IТ-експерт Флоріан Мюллер, які також повідомили про цю історію, ідеально підвели підсумок обману: “Цей вид комунікаційної стратегії зі сторони компанії Samsung є прикладом старої школи спиногризіння та лише сприяє укріпленню враження, що юридичні позиції Samsung проти Apple дуже слабкі. Якщо Samsung хоче вселити впевненість, він повинен розуміти, що навіть половина правди інколи гірша за брехню”.

У рамках своєї “Schutzschrift”, поданої 29 червня, Samsung стверджує, що не було достатнього часу для попередньогї судової заборони. Проблема цього аргументу полягає у термановості, яку вимагає патентування продукту, що незабаром виходить на ринок, та патент якого ось-ось розпочнеться. Відповідно, не було достатнього часу для підготовки контр-обвинувачень – Apple зробили все майже в останній момент. Інший аргумент у зверненні Samsung полягає у тому, що проект досі знаходиться у стадії “підготовки”, та всі претензії щодо дизайну від Apple мають бути недійсними.

Суд у Дюсельдорфі прийняв рішення про попередню заборону GalTab. Прохання про захист від Samsung було узято до уваги, втім суд вважає, що керівництву Samsung варто пошукати більш вагомі аргументи до наступного розгляду, який запланований на 25 серпня. Очевидно, питання, приведені у проханні, не зворушили німецьких судочинців.

Samsung_prygotuvav_surpryz_dlja_apple

Samsung_prygotuvav_surpryz_dlja_apple

Переклад матеріалу з techcrunch.com

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?