Samsung vs. Apple: битва триває…
1,282 views

Samsung vs. Apple: битва триває…

Bytva tryvae

Bytva tryvae

Як і очікувалось, Samsung вирішив дати відсіч попередній спробі Apple заборонити продажі Galaxy Tab 10.1 у Євросоюзі (окрім Нідерландів). 25 серпня гуркіт продовжиться, оскільки Samsung прямує до Німеччини, щоб у Дюссельдорфі апелювати рішення суду, повідомляє Wall Street Journal.

Довга та кривава боротьба триватиме, доки сторони не втратять хоча б трохи. У випадку Samsung Європа, безумовно, найбільша затримка.  Навіть після того, як запуск австралійської моделі Gal Tab було відкладено за рішенням, прийнятим у США. Це настільки великий шматок всесвітнього ринку, втрата якого могла б кардинально змінити хід боротьби.

Gal Tab по праву вважається найпотужнішим конкурентом iPad, оскільки новинка від Samsung суттєво звгрожує сегменту ринку, який так прискіпливо контролюється Apple. Йдеться про те, що на карту поставлено репутацію Apple. Конфлікт такого масштабу обтяжений всебічними складностями, через що світова громадськість не має достатнього доступу бодай до найдрібніших деталей судової справи (особливостей у юридичних процесах щодо розгляду порушень торгівельної етики  у різних судових системах тощо)

Apple має повне право на захист свого товарного вигляду, тому що деякі з нових продуктів від Samsung (зокрема GalTab 10.1 та II смартфону Galaxy S) дуже нагадують з вигляду те, на створення чого компанія Apple витратила стільки часу. Поява нових продуктів Apple є дуже важливою, і Apple знає це.

Водночас Apple хитрує. Їх рух став помітний після кількох попередніх скандалів та скарг, коли поле зору на арені софту стало розмитим. Android, IOS та Windows Phone 7 – їх розділяє лише кілька різних властивостей, втім патентські пакети на цей софт настільки загальні та обширні, що є ледве справедливим. Проте, щоразу, коли Apple намагається нанести удар по Android, незалежно від того, інтегрований він у смартфон Samsung чи HTC, для Apple все закінчується відчаєм перед такою сквош-конкуренцією.

Зрештою, ми – ті, хто втрачає найбільше. Samsung та Apple виживуть у боротьбі, лише отримають кілька невеличких синців. А кінцевий споживач буде страждати через осколки вибухів цієї війни, і це найнеприємніше.

Матеріал з techcrunch.com

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?