Електрокар Tesla Model 3 зібрав неймовірну кількість замовлень
1,641 views

Електрокар Tesla Model 3 зібрав неймовірну кількість замовлень

Засновник Tesla Motors американський мільярдер Ілон Маск (№94 в світовому рейтингу мільярдерів Forbes, статки – $ 10,7 млрд) представив в Каліфорнії нове дітище компанії – бюджетний електромобіль Model 3.

Седан Tesla Model 3 середнього розміру – перший електромобіль компанії, призначений для широких мас. Стартова ціна електромобіля, виробництво якого почнеться в 2017 році, встановлена ​​на рівні $ 35 000. «Ви не зможете купити кращий автомобіль за менші гроші», – заявив Маск на церемонії, що відбулася в авіакосмічному ангарі, де збираються ракети SpaceX.

tesla1

Маск, відкриваючи презентацію Tesla Model 3, заявив, що всього за 24 години перед церемонією, на новий електромобіль надійшло 115 000 попередніх замовлень. За той час, що Маск розповідав про своє нове дітище, кількість попередніх замовлень на Tesla Model 3 виросло до 138 000.

Ціна на новий електромобіль буде починатися від $ 35 000. Це майже в два рази менше, ніж коштують попередні моделі Tesla. «Наші Tesla S і Tesla X оплатили розробку Model 3», – зазначив на початку свого виступу Маск.

About the author

Admin


What are your thoughts?