IDCEE-2014: Хакатон, Tech Area, E-charity
895 views

IDCEE-2014: Хакатон, Tech Area, E-charity

9-10 жовтня 2014 року в Києві в НСК «Олімпійський» відбудеться 5-а міжнародна конференція IDCEE. Інтернет-технології та інновації. Традиційно, 150 проектів будуть представлені на найбільшій у Східній Європі Алеї Стартапів. Переможці конкурсу стартапів в рамках IDCEE 2014 отримають € 15 000 за перше, € 10 000 – за друге і € 5000 за третє місце. Основними темами ювілейної конференції стануть робототехніка, медіа, онлайн-маркетинг, wearables, інтернет речей, e-здоров’я, краудфандінг, мобільні додатки, електронна комерція, Big Data. Вперше відбудеться Хакатон соціального підприємництва, а також буде представлена Tech Area.
IDCEE є однією з ТОП-5 європейських конференцій в сфері інтернет-технологій та підприємництва.

11516999164_3aacfe7f73_c

Щорічно на IDCEE збираються більш понад 2500 учасників з 45 країн світу, 80 видатних спікерів, 300 представників міжнародних венчурних фондів та 120 журналістів. Тож, це гарний шанс презентувати свій проект та познайомитися з корисними людьми.
Програма IDCEE розділена на три паралельні потоки:

  • Main Stage
  • Startup Stage
  • Tech Stage.

Великий акцент цього року поставлений на благодійні активності та соціальне підприємництво. IDCEE вперше запускає хакатон соціального підприємництва з метою генерації ідей та створення інноваційних проектів для рішень найбільш гострих соціальних проблем.

П’ять міжнародних команд під керівництвом досвідчених менторів зберуться разом, щоб представити міжнародній аудиторії свої ідеї на тему соціального підприємництва. Найкращий проект отримає спеціальну нагороду від професійного журі. Крім того, в перший раз буде представлена Tech Area з метою підтримки досягнень індустрії виробництва апаратного обладнання в регіоні Центральної та Східної Європи. Tech Area – це нетрадиційна виставка продуктів. Вона представлятиме собою
інтерактивну зону з паралельними показами роботів, дронів, носяться пристроїв, гаджетів і т.д.
Серед спікерів IDCEE-2014: Фабріс Гринда (OLX), Хосе Марін (IG Expansion), Лімор Швайцер (Robosavvy), Кит Тир,
(Archimedes Labs, Chat Center), Олена Фланаган-Ейстер (DepositPhotos), Катерина Костерева (Terrasoft), Томаш Чехович (MCI Management), Алан Каффі (Ventech Ventures), Авірам Айзенберг (Ignite), Ігор Шойфот (TMT Investments), Стефан Касріл (Elance – oDesk), Ніколя Брус (Tube Mogul) та ін.

Квитки на конференцію можна купити тут.

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?