VII Lviv International Outsourcing Forum зібрав 237 учасників
704 views

VII Lviv International Outsourcing Forum зібрав 237 учасників

У Львові 28 березня відбулася сьома конференція Lviv International Outsourcing Forum. Захід відвідали 237 учасників. Серед них – власники великих IT аутсорсингових компаній, власники середніх аутсорсингових компаній, топ-менеджмент середніх-великих IT компаній, власники малих аутсорсингових компаній, лідери невеликих команд, IT-компанії з Європи та Північної Америки, фрілансери, власники IT-продуктових компаній, стартапи з Європи та Північної Америки, представники європейських бізнес-асоціацій.

Відкрив конференцію міський голова Львова Андрій Садовий.

Мер Львова Андрій Садовий

Мер Львова Андрій Садовий

Упродовж конференції виступили 43 доповідачі на трьох потоках. Також було проведено п’ять круглих столів для учасників.

Сьомий Lviv International Outsourcing Forum висвітлив три великі теми на трьох потоках. «Outsourcing Business» розповів про розширення бізнесу, відкриття закордонних філій, вибудовування стратегії в умовах війни. У «Small-Medium Outsourcing» йшлося про юридичні аспекти роботи компанії в міжнародному середовищі, правові відносини між компанією та працівниками, оптимізацію витрат. «Management in Outsourcing» охопив формування кадрів, HR в IT, тренінгові центри.

Засновник Lviv Startup Club Ростислав Чайка та доповідачі

Засновник Lviv Startup Club Ростислав Чайка та доповідачі

Кожен з учасників мав можливість здійснювати переходи між потоками, отримуючи максимальну користь від участі, а також добре провести час в компанії однодумців, поспілкуватися з цікавими людьми зі своєї сфери, обмінятися контактами та досвідом.

Учасники LIOF 2015

Учасники LIOF 2015

До слова, організатори Lviv Startup Club проводять LIOF з 2010 року щорічно.

About the author

Admin


What are your thoughts?