Lviv Project Management Day 2016 – новий погляд на РМ-методики
1,175 views

Lviv Project Management Day 2016 – новий погляд на РМ-методики

Всього 10-15 років тому основними інструментами ділових комунікацій між людьми були персональні зустрічі, телефонні переговори, традиційна пошта. Зараз існує велика кількість інструментів, які допомагають оперативно і точно передати інформацію від людини до людини, від людини до групи людей.

До таких інструментів можна віднести електронну пошту, месенджери (icq, skype і т.п.), відеоконференції, блоги, соціальні мережі, вікі, інструменти спільної роботи і багато інших. Ці інструменти зараз доступні не тільки з персональних комп’ютерів, але і з планшетів, смартфонів і навіть звичайних телевізорів. Ми вже настільки звикли, що все це різноманітність постійно нас оточує, що не уявляємо, як без цього може обійтися сучасна людина.

У проектному менеджменті спостерігаються схожі тенденції. Традиційні методи зазнають значних змін, рухаються в ногу з часом, додаючи в свою скарбничку все нові і нові інструменти планування, аналізу та спільної організації роботи в проекті. Технологічний прогрес впливає не тільки на сам стиль управління, а й на формування команди, на способи зв’язку між учасниками і на стиль керівництва лідера.

Нові тендеції, старі підходи та погляд на виклики, які ставить перед собою проектний менеджмент під новим кутом обговорювали учасники 6-ї конференціії, присвяченої проектному менеджменту в ІТ – Lviv Project Management Day 2016, яка відбулась 27-28 травня. Подія була створена для всіх, хто цікавиться проектним менеджментом: проектні менеджери, тім ліди, які залучені в розробку програмного забезпечення, інженери, розробники, зацікавлені в кар’єрному рості. За два дні конференцію відвідало близько 700 людей.

Насичена програма конференції, яка тривала 2 дні не залишила байдужим нікого з відвідувачів. Кожен з учасників мав можливість здійснювати переходи між потоками, отримуючи максимальну користь від участі, а також добре провести час в компанії однодумців, поспілкуватися з цікавими людьми зі своєї сфери, обмінятися контактами, досвідом та налаштувати нетворкінгову співпрацю.

About the author

Admin


What are your thoughts?