Забронюйте дату: 25-26 вересня відбудеться конференція Sociality Rocks
691 views

Забронюйте дату: 25-26 вересня відбудеться конференція Sociality Rocks

25-26 вересня у Києві відбудеться конференція присвячена бізнесу соціальних, мобільних ігор і додатків Sociality Rocks.  Захід буде проходити протягом двох днів та збере  команди професійних і початкових розробників соціальних і мобільних додатків, indie-розробників, видавців, представників соціальних платформ і платіжних систем, бізнес-ангелів, інвестиційних фондів, рекламних агентств і брендів.

2

Майстер-класи та круглі столи за участю гуру соціальної та мобільної індустрії будуть побудовані виходячи з основних тематичних секцій:

  • Тренди і прогнози розвитку соціальної та мобільної індустрії
  • Історії успішних соціальних продуктів і мобільних додатків
  • Technoville (технічні нюанси створення соціальних і мобільних додатків)
  • Платформи та їх можливості
  • Соціальні та мобільні тренди для брендів
  • Мобільний та соціальний гемблінг
  • Соціальні та мобільні стартапи

Учасники конференції також отримують унікальну можливість краще познайомитися один з одним і презентувати власні проекти в ході спеціального блоку – Socializing Hub.

Як створюються ігри, в які грають мільйони, на живих прикладах покаже Олександр Мамонтов, Wooga, топ-5 світових розробників. Як зруйнувати IT бізнес за п’ять простих кроків – юридичні аспекти у розповіді потужного спікера, що вразив аудиторію квітневої Sociality Rocks! San Francisco, Дмитрія Дубограєва, International LegalCounsels PC. Про 101 річ, яку варто знати кодному інді-девелоперу розповість Vlad Micu, VGVisionary.

Спеціальна friendly-ціна для студентів, талановитих молодих людей, які приглядаються до індустрії соціальних та мобільних додатків як до майбутньої кар’єри, дає можливість зареєструватися за $20.

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?