10 найбільш привабливих категорій для стартап-апплікацій
1,161 views

10 найбільш привабливих категорій для стартап-апплікацій

Я займався бізнесом Software-стартапів досить довго. Я помітив цікаву річ — серед новачків- підприємців деякі шаблони апплікацій повторюються. Знову і знову підприємці схиляються до однієї із цих ніш. І не те, щоб це було негативно, ні. Я подумав, що це буде кумедно і цікаво не тільки мені.

1. Проджект-менеджмент / Відстеження часу / Відслідковування помилок

Ймовірно, що розробник вже працював з існуючим програмним забезпеченням, яке оцінювалось ним дуже погано. Звісно, тут виникає думка: «Ей, я ж можу створити щось краще на вихідних, і воно буде робити саме те, що я хочу»

2. Спільнота / Форум Обговорення

Розробник, започаткував нову інтернет-спільноту про якесь своє хобі. Він шукає щось, щоб задовільнити її потреби, але нічого не знаходить. «Ей, це ж легко — модель даних тривіальна, і я можу використовувати цей проект, щоб дізнатись більше про цю нову веб-структуру, з якою мені є сенс гратись»

3. Персональна агрегація новин / фільтрація

Я точно не знаю, чому цей пункт продовжує перероджуватись. Думаю, причина в тому, що є очевидним. Сьогодні існує настільки багато інформації, що будь-яка людина просто не в змозі спожити її усю. Тож підприємець приходить до якоїсь цікавої ідеї про те, як краще фільтрувати інформацію. Це можуть бути окремі голосування / вивчення механізмів, соціальні особливості (вашим друзям сподобався цей матеріал, тож Вам також сподобається).

4. Контент-менеджмент (сайт, блог)

Здавалось, черговий простий додаток (»хіба це може бути важко?”) у поєднанні з важко-засвоюваними системами, які легше примусити робити те, що Ви хочете, ніж просто зламати «мінімалістські» додатки ( які з часом стають все менш мінімальними)

5. Соціальне голосування та огляди

Ці двоє – «новачки» на сцені. Ці програми дозволяють користувачам голосувати / оцінювати / оглядати щось (фільми, книги, вина, що завгодно).

6. Музика / Події Локаційні аплікації

Світові дійсно потрібен спосіб з’ясувати, коли його улюблена група буде в місті. Зв’яжіться з друзями! З’ясуйте, куди вони йдуть! Долучайтесь!

7. Знайомства та сватання

Цей пункт не вимагає пояснень. Як і у більшості згаданих вище категоріях, підприємці люблять часто починати все з нуля…

8. Управління особистою інформацією

Я думаю, що цей пункт дійсно загальний, це одні з перших додатків, які розробники створювали для самоосвіти. «Ей, я можу використовувати цю нову ORM систему для відстеження своїх DVD-колекцій. Це займе лише 50 рядків коду!»

9. Соціальна мережа для ______

Ці відбувалося задовго до MySpace і Facebook. У цьому випадку додаток не зовсім тривіальний — але ось що робить його привабливішим. Дані моделі можуть бути багатим і, часто веселими у роботі.

10. Фото / відео / закладки / обмін

Так як ми — люди, ми любимо чимось ділитись. Привабливість цього додатка в його широкиому обігу (агов, моїй дівчині потрібен спосіб поділитися своїми фотографіями з її нещодавньої поїздки до Бразилії).

Не зрозумійте мене неправильно, я не кажу, що створення апплцікації в будь-якій з цих категорій, приречена на провал. Повторюсь, мені цікаво, що ці конкретні теми, як правило, виникають знову і знову.

першоджерело

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?