Як здобути популярність на YouTube – поради маркетологам
1,379 views

Як здобути популярність на YouTube – поради маркетологам

Онлайн-відео активно набирає обертів і стає конкурентом рекламі на‪ телебаченні‬. Сьогодні відеоролики з мережі стали дієвим інструментом для залучення клієнтів і збільшення продаж. Ось так рухається світ! Тому ми зібрали кілька порад від експерта з маркетингу Джесса Торреса, як здобути популярність на YouTube.

‪1. Займіть нішу
«Щоб домогтися успіху на YouTube, ви повинні зайняти свою нішу», – пише медіа-підприємець Джамал Едвардс в Telegraph. До слова, цей 24-річний лондонський хлопець очолює музично-розважальну компанію SBTV і є мультимільйонером.

2. Орієнтуйтесь на конкретних споживачів
Незалежно від продукту чи послуги, контент має бути максимально орієнтований на конкретний сегмент онлайн-всесвіту. «Наш канал – не для всіх і вся, і ми не збираємося нічого міняти. Замість того, щоб намагатися бути корисним для всіх, ми повністю зосереджуємо свою увагу саме на підприємцях», – пише Торрес.

3. Унікальність
А також дуже важливо чітко розуміти, на кого розрахований ваш контент, і в чому його унікальність. Це стосується і розкрутки вашого відео-контенту – він має бути таргетованим на вашу аудиторію, інакше гроші будуть витрачені даремно.

За матеріалами http://www.printstore.com.ua/

by Lilia Matviiv

About the author

Admin


What are your thoughts?