В Україні готується до запуску новий стартап-інкубатор
799 views

В Україні готується до запуску новий стартап-інкубатор

Про запуск нового стартап-інкубатору повідомив СЕО компанії Ciklum Торбен Майгаард 18 вересня на UTGem в Сан-Франциско.

“Ми запропонуємо українським стартапам переїхати в наші офіси. Ми спробуємо зробити в Ciklum великий інкубатор, в якому зможемо допомагати українським компаніям” – розповів Торбен Майгаард видавництву Kyiv Post.

За все це стартапам доведеться віддати компанії “трохи свої акцій” додав Торбен. На його думку це мала ціна за можливість стати частиною міжнародної компанії, що дає набагато більше довіри клієнтів. А також пообіцяв, що особисто буде консультувати стартапи та знайомити їх з потенційними клієнтами.

big

Хоча Майгаард являється бізнес-ангелом та вже інвестував український стартап Augmented Pixels, в данному проекті Ciklum не буде брати участі фінансово.

“Я можу, хіба що зоорієнтувати разом з AVentures или TA Ventures або подібними фондами. Не хочу робити оцінку та бумажну роботу

Зараз у датської аутсорсингової компанії Ciklum в Україні сім офісів, в яких працює близько 2400 людей. Крім офісного простору, по словам Майгаарда, компанія може взяти на себе безліч турбот з якими часто доводиться зіштовхуватися стартаперам. Наприклад, допомогти зробити візи в різні країни або знайти приміщення для роботі чи бізнес-зустрічі в Сан-Францизко, Нью-Йорці та Копенгагені.

 

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?