Новий Acer Iconia Tab A100 – легший та дешевший
1,093 views

Новий Acer Iconia Tab A100 – легший та дешевший

Novyj_acer_a100_legshyj_ta_deshevshyj

Novyj_acer_a100_legshyj_ta_deshevshyj

Відтепер є вдалий компроміс тим, кому було не зручно носити попередні версії планшетів від Acer, зокрема Acer Icona Tab A500. Компанія Acer повідомила про запуск у США свого нового ультрамобільного андроїд-планшета Acer Iconia Tab A100.

Новий планшет, який поєднує у собі високу мобільність та велику працездатьність, у США можна придбати за 329 доларів. Це перший 7-дюймовий мобільний планшет останньої версії Honeycomb (Android 3.2).  Як і його старший брат, А100 підтримує потокове медіа через Acer’s clear.fi, що дозволяє користувачам здійснювати медіаобмін між DLNA-сумісними пристроями. 5-мегапіксельна камера на задній стінці дає можливість у любий час зробити фото та поділитись ним із друзями.

А100 не лінується, коли мова йде про продуктивність: пристрій вагою лише 450 г. виконаний на базі двохядерного процесора NVIDIA Tegra 2 (частотою 1 ГГц) та операційної системи Android 3.0, що із оперативною пам`яттю 1 гб виключить імовірність деколи слабкої продуктивності Flash-Android, оскільки Flash 10.3 на А100 попередньо встановлений . Також планшет доповнений підтримкою MicroUSB та Micro HDMI.

Novyj_acer_a100_legshyj_ta_deshevshyj

Novyj_acer_a100_legshyj_ta_deshevshyj

Отже, до недоліків А100 можна віднести відсутність 3G-модуля (лише Wi-Fi) та відностно слабку батарею (1530 мАг). Втім, потужність NVIDIA Tegra 2, 7-дюймовий сенсорний екран (1024х600) із співвідношенням 16:9 та функцією розпізнавання дотиков, що дає можливіть бавитись у найсучасніші ігри та переглядати відео у форматі Full-HD, а також технологія Dolby Mobile не залишать байдужими любителів видовищ та меломанів.

Дві моделі планшету вже доступні у магазинах США: за $ 329 – із 8 Гб вбудованої пам’яті, та за $ 349 із 16 Гб. Також можна доповнити, що обидві моделі можуть приймати карти MicroSD до 32 ГБ – цей факт чомусь приховуються. В кінці серпня А100 планує покорити Канаду, а от на Європейському континенті поява девайса очікується на вересень.

Novyj_acer_a100_legshyj_ta_deshevshyj

Novyj_acer_a100_legshyj_ta_deshevshyj

Матеріал з techcrunch.com

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?