10 причин чому відмовляють додаткам в App Store
1,187 views

10 причин чому відмовляють додаткам в App Store

Компанія Apple опублікувала десять найпоширеніших причин чому відмовляють в публікації додаткам в магазині App Store

При модерації додатків співробітники Apple керуються збіркою правил, що складається з 24 пунктів. За тиждень дослідження найчастішими причинами відмови додатків стали такі формулювання:

  1. Потрібно більше інформації (14%)
  2. Пункт 2.2: Відхиляються додатки з яскраво вираженими багами (8%)
  3. Відхиляються додатки, які не відповідають Developer Program License Agreement (6%)
  4. Пункт 10.6: Apple і її клієнти високо цінують прості, вишукані, креативні, добре продумані інтерфейси. Вони вимагають більше часу на опрацювання, але варті того. Apple встановила високу планку. Якщо ваш інтерфейс складний або трохи гірший, ніж дуже хороший, додаток може бути відхилено (6%)
  5. Пункт 3.3: Відхиляються додатки з назвою, описом, скріншотами, що не мають відношення до змісту і функціональності самого додатка (5%)
  6. Пункт 22.2: Додатки, що містять неправдиву, підставну або інформацію, яка вводить в оману або використовують назви і іконки, що копіюють назви і іконки інших додатків, будуть відхилені (5%)
  7. Пункт 3.4: Назви додатків в iTunes Connect і на самому пристрої повинні бути однаковими, щоб не виникало непорозумінь (4%)
  8. Пункт 3.2: Додатки з плейсхолдером будуть відхилені (4%)
  9. Пункт 3.8: Розробники повинні призначати своїм програмам відповідні рейтинги і вікові рейтинги. Невідповідні рейтинги можуть бути змінені або видалені Apple (3%)
  10. Пункт 2.9: Відхиляються додатки, що представляють собою «бета», «демо», «тріальну» або «тестову» версію (2%)

Все це в сумі послужило причиною 58% відмов за останній тиждень серпня.

На спеціальній сторінці розміщені і інші поширені причини відмови: помилки і баги, посилання, які не працюють, некоректно налаштована реклама, недостатня функціональність. Не допускаються додатки, що вводять користувачів в оману, такі що є клонами один одного, мають неякісний інтерфейс.

Ваша програма повинна бути функціональною, корисною і повинна максимально використовувати можливості iOS. Веб-сторінка або колекція посилань, подана під виглядом додатку, якісним додатком не є.

About the author

Admin


What are your thoughts?