Android-смартфони перейшли позначку 700 тисяч активацій в день і досягли в кількості 250 мільйонів
828 views

Android-смартфони перейшли позначку 700 тисяч активацій в день і досягли в кількості 250 мільйонів

Ендрі Рубін (Andry Rubin), котрий очолює розробку Android в Google недавно повідомив, що кількість щоденно активованих смартфонів досягла відмітки в 700 тисяч. Це помітне збільшення від червня, коли в світі кожного дня активовували 500 тисяч Android-смартфонів.

Android activations

Android activations


За оцінкою Horace Dediu з Asymco загальна кількість Android-смартфонів по всьому світу знаходиться між 224 мільйонів і 253 мільйонів. Для порівняння в жовтні Apple повідомляла, що загальна кількість пристроїв, що працюють на iOS (включно з iPod і iPad) досягла 250 мільйонів.

Останнього кварталу Apple продавало близько 190 000 айфонів щодня. Але це було до появи iPhone 4S, котрий в перші три дні продавався по 1.3 мільйони штук щодня. З наступного квартального звіту компанії буде зрозуміло скільки iPhone продає в день компанія. Але вже очевидно, що ця кількість менша за 700 тисяч в день.

Кількість Android чи iPhone телефонів та перспективи росту платформи важливі для розробників мобільних додатків, котрі повинні орієнтуватись під які платформи найкраще розробляти свої ідеї. Це один з найважливіших показників. Також важливі:
– легкість монетизації додатку на платформі, наскільки просто заробляти гроші на додатках платформи
– важкість розробки через фрагментацію операційної системи

Відповідно до оцінок Павла Башмакова, директора компанії Stanfy, котра займається розробкою мобільних додатків для українського ринку, зараз в Україні близько 650 тисяч Android та iPhone. При чому Android вже трішки більше близько 360 тисяч.

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?