HP ліквідує WebOS у телефонах та TouchPad
807 views

HP ліквідує WebOS у телефонах та TouchPad

HP ліквідує WebOS

HP ліквідує WebOS у телефонах та TouchPad

Вболівальники WebOS, приготуйтеся!

Сьогодні, після кількох годин, проведених на телефонній конференції Q3, представники HP підтвердили, що вони припинять операції із TouchPad та WebOS у мобільних телефонах – повідомляє techcrunch.

HP повідомив, що планує оголосити припинення операцій із WebOS для пристроїв, зокрема для TouchPad та телефонів із WebOS. У майбутньому HP продовжить вивчення варіантів оптимізації вартості програмного забезпечення WebOS. 

Цитата з прес-релізу

Ця новина, як сніг, впаде на голови консервативним адептам WebOS. Багато хто з них стояв на боці продукту протягом років – дехто через сподівання, що Palm зможе запустити девайс, достойний фантастичної операційної системи. А хтось у надії, що придбання HP  Palm буде спалахом вогню, який втім ніколи не дасть світла.

Проте сама WebOS не померла – принаймні, поки що. Формулювання НР виглядає розпливчасто, оскільки принаймні два потенційних маршрути лишаються відкритими: можливість ліцензування WebOS іншими компаніями, а також можливість використання WebOS в інших non-phone/tablet пристроях (HP вже виказав свої плани поставляти ОС у принтери та легкові авто). Однак, остання можливість приречена ще до її використання.

Висновок один: якщо НР шукає шлях збереження своїх ідеалів, то, можливо, це і є один з варіантів. Стівен ДеВіт каже: “Ми не відходимо від WebOS.” Отже, вони будуть продовжувати робити зусилля у просуванні та, можливо, переліцензуванні ОС, хоча її життя, як ми бачимо, завершилось.

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?