Оновлений Facebook стане зручнішим для лівшів
1,074 views

Оновлений Facebook стане зручнішим для лівшів

Facebook

Facebook

 

Відтепер шульгам буде зручніше користуватися фейсбуком – у соціальній мережі завершується тестування правостороннього розміщення панелі інструментів, що повинно значно полегшити користування – повідомляє mashable.

 

Про нововведення команда Facabook повідомила тиджень тому в блозі розробників. На даний час навігація соцмережі перебуває у свому перманентному стані, втім протягом двох тижнів інтерфейс зазнає невеликих змін.

Так, з`являться категорії “Вибране”, “Сторінки”, “Групи” та “Додатки”, які лаконічно об`єднають всі повідомлення та посилання. Наприклад, у розділі “Вибране” будуть зібрані посилання на найпопулярніші функції Facebook – стрічку новин, заходи тощо. В деяких розділах відображатимуться по дві найзатребуваніших сторінки та групи користувача, а кнопка “Більше” (More) розгортатиме на новій сторінці повний список об’єднань.

Facebook

Facebook

 

Загалом оптимізація інтерфейсу Facebook є пріоритетом напрямком для його розробників, адже у цьому полягає конкурентна перевага фейсбука перед іншими соціальними мережами. Нагадаємо, що минулі зміни у навігації було проведено у лютому 2010 року, коли команда Facebook розширила кількість об’єктів та обсяг інформації на сторінці, а також покращила пошук. Цьогоріч компанія почала вводити новий дизайн сторінок та переводити усіх користувачів на використання офіційних адрес facebook.com.

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?