СЕО компанії Apple Стів Джобс пішов у відставку
1,093 views

СЕО компанії Apple Стів Джобс пішов у відставкуСтів Джобс іде у відставку

Стів Джобс іде у відставку

Apple підтвердив, що головний операційний директор Тім Кук замінить Стіва Джобса на посаді генерального директора. Це було також проханням самого Джобса. Враховуючи, що, через тривалі хвороби та операції Стіва Джобса, Тім Кук багато років поспіль виконував обов`язки СЕО, його рекомендація на призначення генеральним директором є цілком очікуваною.

 
Та побажання Стів Джобс висловив у відкритому листі до компанії:

Раді директорів та співдружності Apple:

Я завжди стверджував, якщо колись настане день, коли я не зможу задовільняти свої бажання та виконувати свої обов`язки, як голова компанії Apple, Ви станете першими, хто про це взнає. На жаль, цей день настав.

Тепер я дійсно подаю у відставку. Якщо Рада вважатиме це доцільним, я хотів би продовжити службу на посту представника правління, директора або іншого працівника компанії Apple.

Що стосується мого наступника, то я настійно рекомендую виконувати наш план наслідування, згідно з яким генеральним директором Apple буде призначений Тім Кук.

Переконаний, що найяскравіші та найіноавційніші дні Apple ще попереду. Та із нетерпінням сподіваюся побачити внесок нового СЕО, адже успіх компанії відтепер у його руках.

У Apple я знайшов багатьох добрих друзів, та я вдячний усім Вам за ці роки, протягом якіих я мав честь працювати із Вами.

Стів Джобс

Тім Кук

Тім Кук

Як відомо, у січні цього року Джобс взяв відпустку за хворобою на невизначений термін, і в цей час Кук щоденно керував операціями Apple.

Попередня історія хвороби Джобса включає рак підшлункової залози у 2004 році, а також пересадку печінки у 2009 році. Під час відсутності Джобса у 2009 році, головний операційний директор Тім Кук так само керував Apple.

Матеріал з techcrunch.com

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?