Фідбек від презентації свого стартапу на Lviv Startup Club
1,025 views

Фідбек від презентації свого стартапу на Lviv Startup Club

Сергій Покровський, проект www.kartinka.com.ua:

Звісно, що виступ на Львівському Стартап-клубі даремно не пройшов – зразу ж познайомились із цікавими людьми, налаштували нові контакти і навіть отримали перші пропозиції від інвесторів.
Публікація проекту на ресурсі startup.lviv.ua дала в сумі 125 унікальних (і думаю цільових) візитів із середньою тривалістю візиту 3 хв, середньою кількістю переглянутих сторінок 4 стр/візит. Це хороші показники і я ними задоволений.
А також презентація на Львівському Стартап-клабі відкрила нам дорогу далі для реклами і розкручування по Україні.

Іван Івануса, проект Dobro-UA:

Як знаєш у мене не вийшла вдалою презентація проекту.
Та все одно, відгукнулися хлопці з Асінгу.
Зараз проводимо детальніший аналіз проекту, можливо домовимось разом працювати.
Поки більших результатів навести не можу. Щось добавиться то обов’язково розкажу.
Загалом дуже задоволений тим що виступив, шкодую що не зробив цього раніше.

Руслан Сачишин, компанія MagneticOne:

Презентація дала
1. Нові знайомства/контакти – саме цінне
2. Покращення власних навиків презентації
конкретних досягнень, суттєвого трафіку чи покупок пока немає

Олександр Бондар, власник “VertaShop”:

Презентувавши проекту Верташоп на першому засідання Lviv StartUp Club, я отримав корисні поради він ради експертів щодо просування сервісу. Про мій проект дізналось більше людей, так як присутні згадали верташоп у своїх звітах про подію.
В результаті презентації проекту, було зареєстровано біля 10 нових магазинів, один з яких перейшов на платний тарифний план.

Денис Попіль, власник FriendBuzz:

Реально що дала – так це ідею про те, щоби безплатно з людьми пробувати домовлятися про різні послуги, як-от дизайн чи піар. Я не здогадувався про таку можливість.

Андрій Радванський, власник CryptoGen:

Що стосується мого виступу на стартап-клубі (не знаю, чи правильно було б його назвати презентацією, бо я власне особливо презентації не готував, а просто вирішив обговорити одну свою ідею), то мені було цікаво побачити, що є люди, які цікавляться алгоритмами і розуміються в темі. Думаю, якщо б в нас розвивася цей напрямок, то він мав би хорошу перспективу, бо людський ресурс в нас для цього є.
Мені навіть стало трохи дивно, чому всі офшорні фірми так концентруються на кодуванні і при цьому постійно жаліються, що з індійцями тяжко конкурувати в ціні.

Олег Михайлович, власник FPSComponents:

1. деякі корисні методи просування, twitter(як новомодний), linkedIn, facebook.
2. Customer Development Model. відправив всім із колишніх і теперішніх клієнтів листи щоб взнати їх потреби на ринку WPF i Silverlight Components і компоненти якими вони користуються. Отримав багато цікавих відповідей
3. Просування за допомогою блогерів.
4. чітке визначення пріоритетів: конкуренція із великими або малими компаніями, напрями діяльності….

Андрій Чулик, власник iWi-Fi:

Своєю участю я хотів вирішити кілька задач:
1) Почути якісний фідбек та рекомендації від експертів.
2) Проаналізувати та оцінити що саме зацікавило людей, щоб в подальшому орієнтуватися на що саме звертати особливу увагу.
3) Навчитися поводитися перед аудиторією (оскільки є великий досвід по прямих продажах, зустрічі і т.п. але презентувати щось перед публікою не доводилося, тому саме це трохи змазало саму презентацію).

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?