Google представила Android 4.3 і новий Nexus 7
792 views

Google представила Android 4.3 і новий Nexus 7

Google нещодавно представила 2 довгоочікувані новинки – мобільну операційну систему Android 4.3, образ вже доступний для Nexus 4, і планшетний комп’ютер Nexus 7 другого покоління. Основною особливістю нової версії стала можливість працювати з декількома акаунтами різного ступеня обмеженості на одному пристрої.

віце-президент Android Hugo Barra


Android 4.3 пропонує нові обмеження профілей для дітей, OpenGL | ES 3.0 для розробників ігор, перероблений інтерфейс камери, підтримка Bluetooth Low Energy і загальне поліпшення продуктивності. Android 4.3 буде як і раніше називатися “Jelly Bean”. Крім того Google оновив OpenGL ES до версії 3.0. Нарешті, у версії 4.3 з’явилися нові DRM API, які пропонують стандартні методи для шифрування відео. Найпершим цим уже скористався Netflix і він вперше для Android пристроїв пропонує FullHD потокове відео в своєму додатку. Поки тільки Nexus 7 підтримує ці технології, але очікуються, безумовно, і послідовників. Разом з Android 4.3 компанія представила і планшет Nexus 7, він надійде в продаж вже 30 липня. Версія сховищем в 32 Гб і LTE в США буде коштувати 349 доларів. Він на 2 мм тонший попередника і на 50 грам легший, а всередині це 1080p (1920 × 1200) екран, звук 5.1, 1.2 та 5 МП камери, 1.5 ГГц Snapdragon S4 Pro і 2 Гб пам’яті, бездротова зарядка. Батарея – 3950 мАг, у презентації відзначили, що її має вистачити на 9 годин безперервного HD відео.

Ну і нарешті – Chromecast, пристрій, схожий на флешку, який включається до HDMI входу телевізора, і вміє приймати 1080p відео зі смартфона, планшета (як на Android, так і на iOS) або з браузера Chrome через Wi-Fi. Коштує воно всього 35 доларів і продається вже зараз.

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?