Чим буде дивувати Apple на сьогоднішній презентації?
785 views

Чим буде дивувати Apple на сьогоднішній презентації?

Незважаючи на те, що Apple нібито тримає новинки в секреті, більшість із них вже давно відомі користувачам. Сьогодні в 20:00 за Києвом, «яблучна» компанія офіційно покаже і розкаже про свої новинки, через які вже тривалий час божеволіє цілий світ, постійно обговорюючи чутки і здогадки. Один мужчина навіть зайняв чергу за новим iPhone за тиждень до старту продажів. Lviv StartUp Club звичайно ж, оперативно відзвітує про презентацію. А поки ми її чекаємо, давайте згадаємо останню інформацію про те, як пройде івент.

Розсилаючи запрошення на сьогоднішню презентацію, Apple однозначно натякнула на голосовий помічник – на запрошенні написано «Hey Siri, give us a hint», а в ілюстрації використаний елемент інтерфейсу Siri. Якби не цей натяк, вечірній івент не видався б таким загадковим. Вміють заінтригувати.

Apple-September-2015-event-invite-graphics-1024x768

Користувачі, які звикли жити в здогадах і спробах розгадати інтригу Apple, звичайно ж, пішли мордувати Siri на своїх «яблукофонах». Безліч людей просили своїх голосових помічників розкрити величезну таємницю Тіма Кука. Але безрезультатно. Apple передбачила подібне шпигунство, і навіть розраховувала на нього. Siri навчили дотепно відповідати на питання про реліз.

 

Без-назви-2Без-назви-1

 

Коли всі натішились Siri, а до презентації залишалася ще кілька днів, багато розмов присвятили вибору локації для «яблучного» івенту. Ним став Білл Грехем Цівік Аудіторіум в Сан-Франциско, де свого часу показали комп’ютер Apple II. Це приміщення вміщує близько 7000 відвідувачів, тоді як минулого року на презентації помістилося б максимум 2300 чоловік. У звичайний Центр мистецтв Йєрба Буена, де часто проходили презентації Applе, запрошували 700 відвідувачів.

isheeo-22

Такий масштаб презентації вимагає пояснень. Не може ж Тім Кук просто так, без приводу, організувати вечірку для +7000 людей. Різні думки експертів і неекспертів в підсумку поділилися на три версії.

Згідно з першою, велика будівля Apple вибрала через презентацію оновленої телевізійної приставки Apple TV і власного потокового відеосервісу. Прихильники цієї версії вважають, що пристрої встановлять в окремих залах, щоб відвідувачі могли з ними познайомитися.

Друга версія стосується музичного фестивалю Apple Music, який «яблучники» нібито збираються піарити на своїй презентації. Перше питання: чи треба Apple взагалі що-небудь піарити в наші дні? І чому такі групи, як U2 і The Weeknd, виступали і на значно менших сценах, а гість у цьому році не може обійтися без такої помпезності? Можливо, це оркестр? :)

Третя і найтверезіша ​​версія, що пояснює вибір великого залу – редизайн Apple Store. Передбачається, що зал хочуть розділити на кілька демонстраційних зон і таким чином представляти оновлені секції фірмового магазину.

А зрештою, чому Apple не може просто захотіти більший зал? Безліч людей в усьому світі хотіло б потрапити на презентацію, так що у купертінівців не повинно бути проблеми ким наповнити великий зал. Сьогодні Apple може зібрати і стадіон.

Ну, і за добу до презентації повинен був статися витік інформації, який руйнує всю таємничість. Цього разу ним стала загадкова тимчасова поява iPhone 6s на сайті Apple. Добре, що всі звернули увагу на перший же кадр з «шпигунського» відео, де слово stronger («міцніший») написано з помилкою – stornger.

До презентації залишилося всього кілька годин, тому набираймося терпіння – вже зовсім скоро побачимо реальні новинки, а не фантазії і чутки онлайн.

About the author

Admin


What are your thoughts?