BrainBasket запустив освітній сайт для майбутніх IT-спеціалістів
756 views

BrainBasket запустив освітній сайт для майбутніх IT-спеціалістів

Освітній фонд BrainBasket запустив новий проект Open-it.org.ua. З його допомогою організація планує залучати в галузь новачків, поповнюючи тим самим кількість українських «айтішників». Сайт руйнує міфи про IT і розповідає про галузь та її представників зрозумілою для всіх мовою. Проект націлений на школярів, їхніх батьків, студентів, а також людей, які бажають змінити сферу діяльності.

14

На думку директора фонду BrainBasket Романа Хміля, через елементарну нестачу інформації про переваги IT-професії та перспективи розвитку галузі багато хто вважає, що інформаційні технології – це складно і нудно. Існуючі інформаційні IT-ресурси орієнтовані на представників галузі, і звичайній людині досить складно сприймати інформацію на них. Тому у фонді вирішили створити простий і зрозумілий портал, який відповість на три основні питання: що таке інформаційні технології, хто такі айтішники і як стати одним з них.

34

Контент для Open-IT створювався спільно з спільнотою DOU.ua. Тут можна знайти інформацію про ті професії, які зараз користуються найбільшим попитом, вимоги до кандидатів, поради та рекомендації про те, як зробити перший в крок в IT, і перелік освітніх курсів для тих, хто вирішив змінити професію. «Багато вступають на економічний чи юридичний факультет, не усвідомлюючи, що на сьогодні у цих сферах існує надлишок фахівців, і знайти роботу досить складно. У той же час, безробітних айтішників не буває, і в найближчі роки попит на хороших IT-фахівців буде тільки зростати “, – стверджує Роман Хміль.

 

 

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?