Coppertino випустить VOX під iPhone і безрозмірне музичне сховище в партнерстві з творцями I.UA
712 views

Coppertino випустить VOX під iPhone і безрозмірне музичне сховище в партнерстві з творцями I.UA

Один з найвідоміших українських стартапів Coppertino під кінець року анонсує відразу два продукти – музичне сховище Loop і версію свого плеєра VOX під iPhone, реліз якої запланований на січень 2015 року.

Цікаво, що над Loop – персональним музичним сховищем, яке стане супутним сервісом для плеєра VOX – команда Coppertino працює спільно з новою компанією Final Level, заснованою командою розробників I.UA на чолі з Максимом Хомутіном. Нагадаємо, що минулого року Максим пішов з UMH, щоб займатися власним бізнесом. Loop – це партнерський стартап, тобто Final Level допомагає з серверною технологією зберігання в обмін на частку в проекті.

Final Level заснована в лютому 2014 командою, що стояла за «Бігміром» і I.UA. Крім Хомутіна, до неї входять Денис Мисько, Віталій Хранівскій і Ярослав Слободянюк. Спільна робота з VOX – один з перших проектів компанії. Після того, як Максим і ще ряд фахівців пішли з UMH, вони зустрілися з командою Coppertino і дізналися, що стартап якраз шукає серверне рішення. «Рішення, яке запропонували хлопці з Final Level в десятки разів ефективніше за витратами, ніж той же Amazon», – говорить Бондаревський. За словами Хомутіна, компанії почали працювати разом, оскільки їх засновники добре один одного знають: Бондаревський колись працював дизайнером в I.UA.

Зараз йде закритий бета-тест сервісу (підписатися на реліз можна на сайті). Творці поки не розголошують всіх функцій Loop, але відомо, що це буде хмарний сервіс для зберігання музики в необмежених обсягах.

vox1

Бета-тест додатку VOX для iPhone вже розпочався (дізнатися новини про вихід, можна підписавшись на сайті), а його реліз заплановано на перший місяць 2015 року. Робота ведеться спільно з командою Alterplay (також за схемою партнерської участі). На наступний рік також заплановано вихід Android-версії VOX. Тим, хто хотів би взяти участь в бета-тесті обох продуктів, можна писати на адресу contact@coppertino.com.

 

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?