Забронюйте дату: 22 червня відбудеться Lviv Startup Club 38 “Customer Vaildation ”
735 views

Забронюйте дату: 22 червня відбудеться Lviv Startup Club 38 “Customer Vaildation ”

22 червня у Львові  відбудеться Lviv Startup Club 38 “Customer Vaildation”. Захід буде проходити протягом трьох годин з перервою та збере стартап-підприємців та зацікавлених зі Львова та західної України.

Lviv Startup Club 35

Lviv Startup Club 35

У попередній раз спеціальним гостем був запрошений Олександр Колесніков, який виступив з доповіддю “Рік Hit24 у Львові: досягенння, уроки, плани на майбутнє”. Також свої стартапи презентували: Сергій Караванець із  стартапом  “BonusWall“, який на 3i Startup Award 2013 отримав спеціальний приз,  Микола Балдін із стартапом “Virtual Tour Lab”  та  Василь Теслюк зі своєю ідеєю стартапу “InfoBus” – вона стала найкращою ідеєю стартапу на 3i Startup Award 2013. Кожен учасник мав можливість представити себе та свої зацікавлення.

На мітапі можна представити свій проект, знайти собі партнерів, працівників та прихильників. У конференціях часто беруть участь досвідчені стартап-підприємці та гравці індустрії, котрі можуть дати цінну пораду. Всі виступи стартапів записуються на відео і доступні на YouTube-каналі Lviv Startup Club.

Уже відкрита реєстрація на подію. При попередній реєстрації та вчасному прибутті на подію (за 10-15 хв. до початку) вхід вільний. Вхід за умовами закладу “Communa”

Lviv Startup Club – некомерційна громадська організація, створена для розвитку високотехнологічного бізнесу на західній Україні. Клуб проводить зустрічі з середини 2009 року. За цей час на подіях було представлено близько 100 стартапів, на заходах клубу було створено безліч стартап-команд та згенеровано десятки стартап-ідей, найкращі стартапи отримали інвестиції.

 

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?