Власники Lumia отримали можливість керувати смартфоном жестами
772 views

Власники Lumia отримали можливість керувати смартфоном жестами

Корпорація Microsoft представила бета-версію програми Gestures, що дозволяє управляти смартфонами Lumia, що не торкаючись до їх дисплея. Програма з’явилася в магазині Windows Phone 15 грудня.

Установка Gestures розширює функціональні можливості, які працюють на мобільній операційній системі Microsoft гаджетів. Наприклад, за допомогою програми власники Lumia можуть приймати дзвінки, просто взявши телефон в руку і піднісши його до вуха. Натискати при цьому кнопку відповіді або робити свайп не потрібно.

Перевести розмову в режим гучного зв’язку можна, поклавши пристрій на горизонтальну поверхню екраном вгору. А перевертання телефону дисплеєм вниз дозволяє відключити звук дзвінка вхідного дзвінка.

Як наголошується в описі програми, частина функцій бета-версії може не працювати на смартфонах Lumia 530, Lumia 630 і Lumia 635.

Раніше передбачалося, що управління жестами в програмах та іграх (3D Touch) може з’явитися в черговому оновленні операційної системи Windows Phone 8.1. Однак компанія, судячи з усього, відмовилася від цієї ідеї і вирішила випустити апдейт у вигляді окремого додатка.

Як пише видання The Verge, окремі опції 3D Touch в майбутньому будуть також інтегровані в операційну систему Windows 10. У цьому випадку Gestures може виявитися всього лише тестовою версією того, що в підсумку буде включено в масштабне оновлення Windows.

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?