Google запатентував пристрій для уникнення зустрічей з друзями при відчуті запаху поту
771 views

Google запатентував пристрій для уникнення зустрічей з друзями при відчуті запаху поту

Компанія Google запатентувала переносна пристрій, який пирскає на власника дезодорантом при виникненні у нього запаху поту, а потім допомагає уникати друзів із соціальних мереж. Про це повідомляє CNET.

Винахід, запатентований 10 лютого, отримало назву «Пристрій для виділення аромату». Воно виконує дві функції, спрямовані на те, щоб ніхто з оточення користувача не відчув запах його поту.

По-перше, компактна коробочка виявляє негативний ефект і автоматично пирскає на власника туалетну воду або дезодорант. По-друге, вона перемикається в екстрений режим і допомагає користувачеві уникнути випадкової зустрічі зі своїми друзями, що знаходяться поблизу.

19dd1fc2b7b156191fcb

Для того, щоб визначити, що власник спітнів, пристрій вимірює температуру, вологість і рівень відповідного запаху, а випускається коробочкою рідину можна замінити на свою, заповнивши відповідний резервуар.

Журналісти з CNET виявили і гумористичну сторону патенту, автори якого натякають, що крім тренувань користувач може спітніти, «вимотуючи себе іншими способами».

«Антисоціальна» складова пристрою працює як враховує пробки додаток для навігації. Воно обчислює оптимальний маршрут до місця, де можна прийняти душ, огинаючи тих друзів, які діляться своїм місцем розташування в соцмережах.

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?