В ApplePay з’явився конкурент
587 views

В ApplePay з’явився конкурент

Сьогодні, 11 вересня, Google запустила свою платіжну систему Android Pay, яка складе конкуренцію Apple Pay і дозволить компанії завоювати місце на зростаючому ринку мобільних платежів.

Завдяки Android Pay ваш смартфон перетворюється на цифровий гаманець. Система дозволяє зберігати дані кредитних і дебетових карток користувача, які можна використовуватися як у реальних, так і у віртуальних магазинах.

Android Pay підтримує карти всіх чотирьох основних платіжних систем – Visa, American Express, Discover і MasterCard, вона сумісна з більшістю останніх пристроїв, які працюють на базі Android.

Користувачі мають можливість оплачувати товари і послуги більш ніж в 1 млн. американських магазинів, а також в 1 тис. мобільних додатків. Серед партнерів Android Pay – роздрібні мережі Macy’s Inc., Staples Inc. і Whole Foods Market Inc., повідомив директор по продуктах Google, відповідальний за Android Pay, Палі Бат.

Google розробляє функції, які дозволять користувачам Android Pay брати участь в програмах лояльності або спеціальних акціях.

На даний момент платіжна система працює тільки в США, повідомляє прес-служба інтернет-гіганта.

 

About the author

Admin


What are your thoughts?