З’явився стіл-дисплей inFORM, що рухається в тривимірному форматі
1,085 views

З’явився стіл-дисплей inFORM, що рухається в тривимірному форматі

Масачусетський технологічний інститут (США) представив технологію динамічного рельєфного дисплея – поверхні, яка може не тільки наочно відображати інформацію, але й міняти свою форму для різних цілей. Дисплей зветься inFORM і являє собою масив стержнів, силових приводів і з’єднань. Динамічний дисплей дозволяє взаємодіяти з реальними предметами, знаходячись від них на відстані телефонного дзвінка.

Стіл-дисплей змінює форму за допомогою об’ємних “пікселів” на поверхні і в реальному часі формує рухливу тривимірну картинку відповідно із зображенням, яке отримує від сенсора Kinect.

Як кажуть розробники, у майбутньому завдяки таким дисплеям можна буде показувати 3D-презентації, сенсорно керувати предметами на відстані та тиснути руки своїм віртуальним співрозмовникам.

inFORM дає нам тактильний інтерфейс користувача (TUI)

inFORM дає нам тактильний інтерфейс користувача (TUI)

Кожен стержень може за допомогою свого приводу зміщуватися вгору і вниз, висуваючись над поверхнею на різну відстань. Також додається проектор, що розміщений над поверхнею, який подає додаткову інформацію на масив стержнів, розмальовуючи їх різними кольорами, підкреслюючи глибину, тощо.

Пристрій створено Деніелом Лейтінгером і Шоном Фоллмером під керівництвом професора Хіросі Ісії.

За матеріалами themap.com.ua

About the author

Admin


What are your thoughts?