Засновник  Java увійшов в команду українського стартапу Jelastic
824 views

Засновник Java увійшов в команду українського стартапу Jelastic

Один із найбільш обіцяючих українських стартапів Jelastic в черговий раз отримав міжнародне визнання. До проекту, заснованого Русланом Синицький, приєднався засновник мови програмування Java Джеймс Гослінг. Джеймс і раніше добре відгукувався про українську компанію, яка створює платформи для Java-додатків. «I really like Jelastic», – говорив він раніше на одній з профільних конференцій. У компанії Джеймс займе посаду незалежного директора.

Призначення Гослінга – важлива для проекту подія, оскільки Jelastic створювався як Java-хмара і навіть зараз, коли керівники проекту розвивають мультимовність, більше половини користувачів – Java розробники. У новому для себе амплуа легендарний фахівець зможе глибше вивчити технологію і порадити, що потрібно покращити. «Він, звичайно, дуже зайнятий і тому важко доступний, але наш проект справді зацікавив його і тому він не міг відмовитися від можливості вплинути на його розвиток», – розповідають в компанії.

gosling

Джеймс Гослінг вже використовував технологію Jelastic для свого проекту Robotics і, за словами команди проекту, був дуже задоволений продуктом. Потім Руслан Синицький кілька разів з ним зустрічався, обговорював технологію і те, як її можна поліпшити.

Крім того, радником Jelastic став відомий бразильський Java-програміст Бруно Соуза. Серед інших радників Jelastic – творець мови програмування PHP Расмус Лердорф, колишній архітектор Microsoft Марк Збіковскі, засновник компанії Parallels Сергій Бєлоусов, засновник MySQL і MariaDB Майкл «Монті» Віденіус, засновник NGINX Ігор Сисоєв, а також засновник Apache TomEE, OpenEJB і Geronimo Девід Блевінс .

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?