Планшетофон від Lenovo, перший смартфон на Windows Phone 8.1 та окуляри віртуальної реальності RE Vive – новинки на ринку
819 views

Планшетофон від Lenovo, перший смартфон на Windows Phone 8.1 та окуляри віртуальної реальності RE Vive – новинки на ринку

На ринку інновацій з’явилися три нові пристрої – окуляри віртуальної реальності RE Vive від компаній HTC та Valve, мультимедійний планшетофон від Lenovo та бюджетний смартфон на Windows Phone 8.1 від Acer.

Окуляри віртуальної реальності RE Vive

Дві компанії HTC та Valve спільно розробили окуляри віртуальної реальності RE Vive. Вони створені передусім для відеоігор, однак можуть використовуватись і під час концертів. Два вбудовані екрани забезпечують кут огляду 360°, положення голови відстежується з точністю до 0,1°.

окуляри віртуальної реальності

окуляри віртуальної реальності

Окуляри поки-що доступні у версії для розробників, на ринку пристрій з’явиться за кілька місяців.

Lenovo A7000

Компанія Lenovo представила мультимедійний планшетофон A7000. Гаджет має 5,5-дюймовий HD-дисплей та 8-ядерний процесор MediaTek MT6752m True8Core з тактовою частотою 1.5 ГГц. Пристрій також має 2 Гб оперативної пам’яті і 8 Гб флеш-пам’яті. Працює планшетофон під управлінням Android 5.0 Lollipop. Продажі гаджета стартують уже в травні.

Acer на Windows Phone 8.1

Компанія Acer випустить бюджетний смартфон на Windows Phone 8.1. Новинка коштуватиме 79 євро. Пристрій матиме оригінальний дизайн корпусу, а саме “шовкову фактуру”, а також повний набір Windows-додатків.

За матеріалами інтернет-видання iguides.

About the author

Admin


What are your thoughts?