Luxoft успішно провела IPO і залучила $ 70 млн. при оцінці в $ 555 млн.
1,080 views

Luxoft успішно провела IPO і залучила $ 70 млн. при оцінці в $ 555 млн.

Розробник програмного забезпечення Luxoft, що входить до групи компаній IBS, провів IPO на Нью-Йоркській фондовій біржі. Компанія розмістила свої акції по $ 17 за акцію і залучила $ 69,6 млн. Вся компанія була оцінена в $ 555 млн. Половину акцій продав найбільший акціонер Luxoft – IBS Group Holding. Отримані кошти від продажу акцій на поповнення оборотного капіталу і корпоративні цілі. При цьому, компанія не планує виплачувати дивіденди найближчим часом.
392009897
«Успішно проведене IPO – це яскраве свідчення високого професіоналізму наших унікальних фахівців з Центральної та Східної Європи. Саме вони допомогли привести нашу компанію до успіху. Luxoft – друга за величиною ІТ-компанія зі сформованою ресурсною базою в цьому регіоні. Протягом останніх півтора років наша компанія встановила міцні відносини як з міжнародними інвесторами, так і з американськими інвесторами, що спеціалізуються на технологічній галузі, а також з самої NYSE Euronext. США є одним з основних ринків для Luxoft. Ми співпрацюємо з багатьма компаніями, що входять до списку 500 найбільших світових компаній за версією журналу Fortune, і раді можливості продемонструвати північноамериканським компаніям і інвесторам більш високу ступінь відкритості та прозорості. Ми з задоволенням відкриваємо нову сторінку в нашій історії в якості компанії з лістингом на Нью-Йоркській фондовій біржі », – зазначив президент і генеральний директор Luxoft Дмитро Лощинін.

президент і генеральний директор Luxoft Дмитро Лощинін

президент і генеральний директор Luxoft Дмитро Лощинін

IBS Group кілька разів відкладала IPO через несприятливу ситуацію на ринках. У теж час, інтерес інвесторів до компанії Luxoft був значний. На думку аналітиків, інвестори хочуть компанії IT-сектора, які лідирують на своїх ринках, не залежать від державної підтримки, орієнтовані на нові технології і можуть запропонувати цікаві продукти.

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?