Підсумки Lviv Startup Club 8.0
564 views

Підсумки Lviv Startup Club 8.0

Щомісячна конференція Lviv Startup Club Session 8.0 відбулась.

_DSC5933

Перший доповідач Олексій Созінов розповів про створення своєї партнерської програми з доставки квітів. Оборот партнерки зараз складає 3.3 млн грн.. Найбільша помилка при створенні – найм програміста, котрий писав магазин і партнерку майже рік при існуванні готових рішень в межах 300 $. Цікаво було послухати про джерела трафіку на UFL.UA. Найбільш вдала партнерка в Україні, на думку Олексія – ProstoPrint.ua.
Також учасники дізнались, що зараз UFL використовує рішення від Postaffilate.ru і, що мужчина купує квіти жінці в середньому 3 рази на рік. «Хоча зараз через партнерів продається не більше 20%, ми дуже віримо в нашу партнерську програму У Дениса Олейнікова з Prostoprint, наприклад, партнери роблять 90 % продаж!», – зазначив Олексій Созінов.
_DSC5934_c

Олексій Созинов, “Побудова партнерських мереж”

Олексій Созинов “Побудова партнерської мережі на прикладі UFL.UA”

View more presentations from Lviv Startup Club.

Другим про партнерські програми на Заході розповів Руслан Савчишин з MagneticOnе. Учасники конференції дізнались, що партнерські програми на Заході – це розвинена галузь з багатомільярдним оборотом і там є чому повчитись. Також Руслан розповів, що у світі існує близько 10 операторів партнерських програм: plimus, clickbank, share sale і лише великі продавці використовують власну партнерку.
Ключові параметри партнерської програми: комісія продавцям, час життя coockies, наявність багаторівневої системи (оптимально – дворівневої). Ще Руслан порадив давати своїм партнерам якомога більше creative materials: описів, баннерів, продажних текстів.
_DSC5944

Під час панельної дискусії розгорілась суперечка чи варто давати своїм партнерам «Area of exclusivity». Олексій вважає, що не варто і всі партнери мають мати однакові права. Аргументи Руслана – партнерів, котрі продають добре, справді небагато і при виході зі своїм софтом на ринки Франції, Італії та інші, де вимагається локалізація і підтримка, можна хорошому партнеру дати ексклюзивні права.
_DSC5975
Під час великого кофе-брейку учасники обговорили питання пов’язані з партнерськими мережами і електронною коммерцією в Україні.
_DSC6006

_DSC5987

З презентацією проекту moiex.ru виступив Максим Мендор. Проект орієнтований на підлітків 18-25 років, котрі хочуть поділитись історіями свого нещасного кохання. Зроблений у формі цитатника. Розкручується за допомогою соц. медіа реклами і SEO своїми силами. Модель монетизації – рекламна. Ціль проекту – випробувати свої сили у просуванні інтернет проектів на російський ринок. Розробляється командою студії веб – дизайну Assign.
_DSC6024

Наприкінці, Ростислав Чайка подякував спонсорам – програмі Biz Spark (софт для стартапів) від Microsoft та компанії MagneticOne за допомогу в організації конференції.
Після конференції відбулось афтепаті в ресторані «Вишиванка»))

_DSC6016

Наступна конференція буде присвячена електронній комерції і відбудеться в суботу, 22 травня.

Відгук про конференцію – від Романа Голубовського.

Фоторепортаж з події

Слайди з презентаціями – http://www.slideshare.net/lvivstartup

Відео канал – http://startuplviv.blip.tv

Група в LinkedIn – http://www.linkedin.com/groups?gid=2236396

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?