Підсумки Lviv Startup Club Session 6.0
749 views

Підсумки Lviv Startup Club Session 6.0

У конференції Lviv Startup Club Session 6.0 взяло участь більше 50 учасників.

Аудиторія LSC 6.0

Першим виступив Руслан Савчишин з доповіддю по платіжним системам. Руслан пройшовся по основним етапам, котрі проходить платіж від моменту здійснення до зарахування на рахунок і розповів про основні складності на кожному з етапів. Цікаво було послухати про посередників і агрегаторів, котрі працюють, щоб спростити отримання грошей, а також про переваги і небезпеки роботи з ними. Наостанок доповідач розповів про популярні платіжні системи та коротко про те, як до них підключитись. “Організація роботи по отриманню грошей від клієнтів доволі непросте завдання, тому по можливості передайте його налаштування професіоналам. Але ні в якому разі не аутсорсіть контроль над грошовими потоками” зазначив Руслан Савчишин.

Руслан Савчишин

Доповідь Марка Капія складалась з двох частин. У першій було коротко розказано про конкуренцію Coca Cola і Pepsi, суть моделі – як вийти на висококонкурентний або монопольний ринок не конкуруючи по ціні. У другій частині доповідач дуже коротко розповів про Blue ocean strategy і як вона була застосована в його власному стартапі. Проект націлений на американський ринок реклами для малого бізнесу, має онлайн і офф-лайн складові і зараз виходить на ринок Було цікаво послухати про проблеми цільової реклами малого бізнесу в США і аттрибути по яким Марк збирається конкурувати з великими корпораціями. В випадку успіху проект очікують багатомільярдні прибутки і це може бути перший проект подібного масштабу, зроблений вихідцем з України.

Марк Капій

В наступній частині конференції було представлено до 10 різноманітних ідей стартапів і вакансій в стартапах.

Під час Speed Networking учасники розбились на маленькі групи і дві великі навколо Руслана Сачишина і Марка Капія і близько години провели в цікавому спілкуванні.

Speed Networking

На панельній дискусії, котра відбулась після перерви експерти обговорили наступні питання:
– Як визначити скільки ринок готовий заплатити за продукт?
– Чим керуватись при виславлені ціни з нецілим закінченням?
– Яку мінімальну ціну можна ставити на IT-продукт чи сервіс?
– Нюанси продаж в B2B
– Як працювати з купонами і знижками?

Panel discussion

Перший стартап – Картинка представляли Сергій Покровський і Саша Шапалов. Стартап вирішує проблему реклами для веб-магазинів і монетизації для порталів. Ідея – розміщати рекламу товарів на фотографіях, де ці товари розміщені. Єдиний подібний проект розробляється в США, отримав 6.8 млн інвестицій і поки перебуває в закритій беті. Сергію і Саші вдалось знайти спосіб легкого розміщення реклами, котрий вимагає від вебмайстрів добавити на свій сайт код на зразок Google Analytics і заробляти на рекламі на популярних фотографіях. У проекта уже є операційний прибуток і з літа він планує виходити на міжнародні ринки.

Kartinka project

Після цього проекту виступив представник RIA.Allegro і розповів в які проекти готова інвестувати компанія.

Другий стартап – Особистість презентував Степан Тимовчак. Проект вирішує проблему спілкування зі знаменитостями. Цікавий тим, що уже має непогане комьюніті всередині. Розроблявся майже півтора роки і у нього було проінвестовано близько 100 тис. грн. Зараз шукають своє унікальне і зрозуміле позиціонування і методи розкрутки.

Osobystist project

З презентацією третього стартапу “StartupLine.org – мережа стартапів і інвесторів” виступив Ростислав Чайка. Проект створювався як соціальний і призначений вирішити проблему знаходження партнерів, спілкування і обміну ідеями між активними стартап-підприємцями.

Rostyslav Chayka

З невеликою презентацією виступив Роман Павлюк з компанії Елекс і розповів про проблеми аусорсингових компаній при створенні власних продуктів.

Roman Pavluk

Наприкінці Ростислав Чайка подякував спонсорам – компанії MagneticOne та орг. комітету (Андрій Чорний і Ігор Гук) за допомогу в організації події.

Наступна конференція Lviv Startup Club Session 7.0 відбудеться 20 березня і буде присвячена Маркетингу і Каналам доступу до клієнтів.

Відгуки інших учасників:

Ігор Клименков – http://businesscard.lviv.ua/spage-news/detail-51/lang-uk.html

Фоторепортаж з події – http://picasaweb.google.com/startuplviv/LvivStartupClubSession60

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?