Підсумки Lviv Startup Club 7.0
736 views

Підсумки Lviv Startup Club 7.0

Цього разу у конференції взяло участь до 100 учасників.

Lviv Startup Club Session 7.0 "Marketing in startup"

Lviv Startup Club Session 7.0 "Marketing in startup"

Першим виступав Ростислав Чайка з доповіддю “7 маркетингових ходів у стартапі”. З півгодинного виступу учасники дізнались про важливість маркетингу, про те, що варто використовувати різні маркетингові стратегії і постійно заміряти їх результативність. Наприкінці Ростислав показав приклад успішної вірусної кампанії – ролик EasyFinance. “Дві найважливіші цифри вашої маркетингової кампанії – Customer Lifetime Value і Cost per New Customer, відслідковуйте їх постійно і пробуйте різні маркетингові ходи. За пів року ви переженете будь-якого конкурента” – зазначив Ростислав Чайка.

Ростислав Чайка, 7 маркетингових ходів у стартапі

Ростислав Чайка, 7 маркетингових ходів у стартапі

Другим виступав представник Google Дмитро Шоломко з доповіддю про пошуковий маркетинг. Було цікаво дізнатись про світовий ринок реклами в цифрах, а також показники співвідношення оффлайнової і оннлайнової реклами в Україні. “До 2050 року вся реклама буде зосереджена в онн-лайні. Якщо ви не хочете опинитись на узбіччі історії – займайтесь інтернет-рекламою вже зараз” – наголосив Дмитро Шоломко. Також Дмитро відповів на запитання учасників,а також порадив декілька маловідомих сервісів – зокрема Google Insider, Google Alert і інші.

Дмитро Шоломко, пошуковий маркетинг

Дмитро Шоломко, пошуковий маркетинг

На Стартап-Ідеях виступив Максим Залевський, котрий розповів про свій сервіс для ковалів, а також запропонував вакансію Drupal-девелопера. Ще однією ідеєю, котра була презентована – сервіс пошуку квартир для студентів.

На Стартап-Вакансіях виступив Ярослав Максимович і розповів, що його компанія шукає зараз php-девелоперів і інтернет-маркетологів.

Перед перервою Ростислав Чайка подякував партнерам конференції – програмі Microsoft BizSpark, котра пропонує безкоштовний софт для стартапів, компанії MagneticOne і інвестиційному фонду RIA за допомогу в організації події.

Під час Speed Networking учасники продовжили спілкування в малих групах. Дехто одразу діставав ноутбуки і переходив до наступного етапу переговорів :)

Lviv Startup Club 7.0 Speed Networking

Lviv Startup Club 7.0 Speed Networking

На панельній дискусії експерти подискутували про маркетингові ходи, котрі вони застосовували для розвитку свого стартапу. Цікаво було послухати які метрики використовуються для заміру ефективності маркетингової компанії, які маркетингові стратегії спрацьовували. Учасники почули про програмні засоби і інструменти котрі використовуються для AB Testing, поведінки кастомера на сайті і багато інших. Також експерти чесно розповіли про свої найбільші помилки в маркетингу.

Lviv Startup Club 7.0 Expert Panel Discussion

Lviv Startup Club 7.0 Expert Panel Discussion

Перший проект, котрий представлявся цього разу – www.crowdin.net, спрямований на вирішення проблеми локалізації софта і інтернет сервісів на різні мови. Зрілий глобальний проект, котрий шукає свій шлях на ринок. І, після того як знайде, може принести результат для свого засновника – Сергія Дмитришина.

Сергій Дмитришин, www.crowdin.net

Сергій Дмитришин, www.crowdin.net

Другий проект, котрий представив Іван Івануса Добро-Уа є симбіозом соціальної мережі і маркетплейса для електронних магазинів. Проект викликав неоднозначну реакцію аудиторії. Основне питання, на котре потрібно відповісти засновникам – “як бути унікальним і знайти свій шлях до користувачів?”.

Іван Іванутса, проект Добро-Уа

Іван Іванутса, проект Добро-Уа

Третій проект, Business Analysis Tool, представив Ігор Бобак. Проект займається Business Intelligence і розрахований на великі компанії, котрі мають справу з величезними масивами даних, котрі потрібно аналізувати. Як зазначив Ігор, у розробку проекту вже було проінвестовано власними силами близько мільйона гривень. Зараз стартап шукає партнерів, котрі готові займатись продажами і інтеграцією і пропонує хороші умови.

Ігор Бобак, Business Analysis Tool

Ігор Бобак, Business Analysis Tool

На завершення Ростислав Чайка подякував всім за активну участь і розповів, що наступна конференція буде присвячена Інвестуванню або Партнерським програмам і відбудеться 17 квітня.

Відгуки інших учасників:

Фоторепортаж з події – http://picasaweb.google.com/startuplviv

Слайди з презентаціями – http://www.slideshare.net/lvivstartup

Відео канал – http://startuplviv.blip.tv

Група в LinkedIn – http://www.linkedin.com/groups?gid=2236396

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?