Ізраїльський стартап, що займається автопілотом для авто Mobileye залучив $ 400 млн при оцінці компанії в $ 1,5 млрд.
943 views

Ізраїльський стартап, що займається автопілотом для авто Mobileye залучив $ 400 млн при оцінці компанії в $ 1,5 млрд.

Ізраїльський стартап Mobileye залучив $ 400 млн при оцінці компанії в $ 1,5 млрд. Як повідомляє The New York Times, інвесторами виступили BlackRock, Fidelity Management і Wellington Management, три найбільших компанії з управління активами в США; китайська інвестиційна компанія Sailing Capital і Enterprise Rent-A-Car.

2101111

CEO та співзасновник Mobileye Зів Авірам (Ziv Aviram) підкреслює: “Ця успішна угода – свідчення сили нашого бізнесу і перспектив компанії. Ми щасливі, що першокласні інвестори об’єднують свої ресурси з нами для просування нашої компанії на наступну стадію зростання “.

2008-dodge-grand-caravan-sxt-mobileye-aws-4000-display-photo-274970-s-1280x782

Компанія Mobileye Vision Technologies була організована в 1990-х роках після того, як розробники вперше переконали компанію General Motors звернути свою увагу на недорогі камери, як засіб виявлення пішоходів та інших транспортних засобів. З того моменту компанія працювала в напрямку використання недорогих камер для автомобільних систем забезпечення безпеки руху, роблячи ставку не на збільшення кількості датчиків та інших апаратних засобів, а на розробку і вдосконалення систем штучного інтелекту наступного покоління, здатних витягнути максимум корисного з невеликої кількості вихідних даних.
2111

Якщо вам захочеться мати автомобіль-робот, це не обов’язково повинен бути автомобіль з системою управління вартістю близько 100 тисяч доларів – розповів Амнон Шешуа, співзасновник компанії Mobileye, натякаючи на автомобілі Google. Ми пропонуємо набагато дешевші рішення, які, завдяки цьому, можуть скоро увійти в масове виробництво, – підкреслив він.В даний час компанія Volvo використовує технології Mobileye для своїх систем виявлення пішоходів і велосипедистів, а Nissan натякає на подібні технології, обіцяючи незабаром продемонструвати автомобіль , здатний самостійно об’їхати пішохода.

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?