NASA хоче добувати корисні копалини на астероїдаx
932 views

NASA хоче добувати корисні копалини на астероїдаx

Державне космічне агентство США приєдналося до числа бажаючих захоплювати астероїди для вивчення і видобутку на них корисних копалин. Нещодавно НАСА опублікувало інформацію про програму Asteroid Retrieval Initiative, яка включена в бюджетний план на перший квартал 2014 року. Програма передбачає використання безпілотних роботизованих апаратів для захоплення астероїдів і доставки їх на стабільну орбіту біля Землі.Нова місія НАСА допоможе виконати поставлене адміністрацією завдання щодо візиту астронавта на астероїд до 2025 року.

61111


Головною корисною копалиною, яку сподіваються виявити на астероїдах, є вода в будь-якій формі або компоненти. Друга мета – елементи групи платиноїдів: рутеній, родій, паладій, осмій, іридій, платина. Вартість цих матеріалів доходить до сотень доларів за грам, що дозволяє окупити витрати на транспортування з космосу до поверхні планети.
Пітер Діамандіс - американський інженер авіації, засновник і глава Фонду X-Prize

Пітер Діамандіс – американський інженер авіації, засновник і глава Фонду X-Prize


Під час прес-конференції з презентацією проекту Planetary Resources засновник компанії Пітер Діамандіс сказав, що з одного астероїда розміром з половину конференц-залу, можна добути достатньо ресурсів, щоб окупити всі космічні польоти в історії НАСА.Також він вважає, що розробка астероїдів «збільшить світовий ВВП на трильйони доларів».

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?