Автори Phantom представили модульний дрон з камерою 4K
727 views

Автори Phantom представили модульний дрон з камерою 4K

Компанія DJI (дрони Phantom 2, Phantom 2 Vision) представила принципово новий дрон Inspire 1.

Він має нову конструкцію, ключовою особливістю якої стали плечі з гвинтами, які розкладаються перед зльотом. Після посадки вони складаються назад. Inspire 1 має модульну будову – з його корпусу можна зняти автомат перекосу і камеру. Передбачається, що в майбутньому власник апарата зможе замінити їх на нові моделі. Корпус дрона зроблений з вуглецевого волокна, тому він важить 2,9 кг. З такою вагою безпілотник може розвивати швидкість до 4 м / с і відлітати на відстань до 4,5 км.

В Inspire 1 працюють просунуті алгоритми польоту, які, наприклад, розраховують максимальну дальність з поточним зарядом акумулятора, повертають у «домашню точку» по GPS, спрощують управління в приміщенні, а також показують, де зараз знаходиться дрон і який маршрут він подолав. Камера коптера знімає відео з роздільною здатністю 4K і частотою 30 кадрів в секунду, фотографії – з роздільною здатністю 12 Мп (а також у форматі RAW); також вона може передавати пряму трансляцію з відстані в 2 км і розширенням 720 HD. Оператори дрона можуть керувати ним з двох пультів: один контролює політ, другий – камеру.

Inspire 1 з одним пультом коштує 2899 доларів, з двома пультами – 3399 доларів. Доставка дронів почнеться з 1 грудня 2015 року.

 

 

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?