Microsoft випустить новий браузер Spartan
741 views

Microsoft випустить новий браузер Spartan

Microsoft працює над новим браузером під кодовою назвою Spartan. Він буде відрізнятися від Internet Explorer і вийде в 2015 році разом з новою Windows 10, пише ZDNet з посиланням на свої джерела.

Раніше повідомлялося, що наступний браузер компанії буде нагадувати Chorme або Firefox, а також працювати зі сторонніми розширеннями. Браузер можуть представити на заході 21 січня разом з деякими нововведеннями Windows 10. Передбачається, що версії Spartan для тестерів вийдуть на початку 2015 року. Spartan буде поставлятися разом з Internet Explorer 11 в настільних версіях Windows 10, а також мобільних версіях Windows. Про його портуванні на інші платформи нічого не повідомляється, але ZDNet вважає, що це можливо, оскільки Microsoft не планувала переносити IE на інші операційні системи.

1noSOkHKxMYguKp0FzGDAQ-article

 

Новий браузер буде працювати на тих же движках, що і Internet Explorer (Chakra JavaScript і Trident). Раніше цього року розробники Internet Explorer заявляли, що планують перейменувати нову версію, щоб користувачі Windows звернули уваги на зміни в браузері.

 

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?