Українські мобільні додатки для виклику таксі
1,403 views

Українські мобільні додатки для виклику таксі

У всьому світі зараз стрімко набирають популярності спеціальні мобільні додатки для виклику таксі. Наприклад, в США найпопулярніший сервіс – Über. В Україні його поки-що немає, але вистачає і своїх подібних рішень.

KwikPik

Наймасовіший сервіс

Наймасовіший сервіс

Це один з наймасовіших сервісів, він працює не тільки в Києві та Одесі, але і за межами України. Головна особливість сервісу – можна викликати конкретного водія, фільтруючи таксистів за їх репутацією на сайті. Вказавши адресу, пункт призначення та інші параметри, користувач отримує список водіїв, які готові виконати його замовлення.

Людина може підібрати собі конкретного водія, ознайомившись з його рейтингом, який складають інші користувачі. У рейтинг входять оцінки ввічливості водія, стан його автомобіля, стиль їзди, комфорт в салоні та ін.

Taxioma

Характерна особливість сервісу – він не дозволяє робити замовлення автомобіля з сайту. Є лише посилання на відповідний додаток для iOS і Android. Сервіс автоматично розраховує вартість поїздки залежно від відстані, можна також замовити додаткові послуги – кур’єрську доставку, перевезення тварин. Працює він в Києві, Одесі та Харкові.

Taxi Seleсt

Додаток Taxi Seleсt буде особливо зручним для тих, хто часто здійснює закордонні поїздки. Сервіс працює в багатьох країнах світу і поєднує різні місцеві служби. В Україні він працює у всіх великих містах. Автомобіль можна викликати або по телефону, або за допомогою програми для Android або iOS.

За матеріалами видання www.imena.ua

About the author

Admin


What are your thoughts?