Wargaming відкриває ігрову зону у київському торговому центрі
1,652 views

Wargaming відкриває ігрову зону у київському торговому центрі

Компанія Wargaming відкриває спеціальну ігрову зону в ТРЦ Sky Mall у Києві повідомляє MMPROG.ua. З 1 по 3 серпня в лаунж-зоні, котра буде обладнана кріслами-мішками і планшетами, всі бажаючі зможуть відпочити, пограти в World of Tanks Blitz та взяти участь у розіграші призів від Wargaming. Лаунж-зона буде знаходитись у великому атріумі на першому поверсі торгового центру.

Wargaming Party

Wargaming Party

“Ми давно знали, що більшість чоловіків з небажанням супроводжують своїх жінок у торгові центри. З появою лаунж – зони в SkyMall похід по магазинах стане  захопливою та приємною подією” – говорить PR-менеджер Wargaming Дмитро Базилевич. За його словами, це буде перший проект компанії такого рівня. А партнерами Wargaming при проведенні акції будуть ТРЦ Sky Mall, магазин MOYO та радіостанція KISS FM.

World of Tank Blitz

World of Tank Blitz

Мобільна версія “Світу танків” “World of Tanks Blitz” була представлена аудиторії близько місяця тому. Гра працює на смартфонах і планшетах на базі iOS та оформлена в стилі Другої світової війни. Ігровий процес в World of Tanks Blitz базується на батлі двох випадково підібраних команд  по 7 гравців у кожній. При цьому в одній команді можуть поєднуватись танки різних націй і року виготовлення, реальні танки та експерементальні моделі. Умови перемоги у бою – повне знищення команди противника аба захоплення його бази.

Це вже не перший випадок, коли онлайн ігри об’єднують гравців в офлайні. На початку липня українська команда Natus Vincere організувала в одному із київських кінотеатрів перегляд фінальної стадії турніра The International Dota 2 Championships.

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?