Вийшов реліз онлайн-гри World of Warplanes
1,056 views

Вийшов реліз онлайн-гри World of Warplanes

12 листопада відбувся другий реліз однієї з найпопулярніших онлайн-ігор, присвячених бойовій авіації – World of Warplanes. Відразу після випуску гри, яка стала доступною на російському сервері, кількість її гравців сягнула – 1 тис.

World-of-Warplanes-9

За свідченням порталу Ain.ua, гра розроблена київською студією Persha Studia, заснованої в 2000 році ще у 2011 році. Wargaming і Persha Studia уклали ексклюзивну угоду про партнерство, і київська студія, під керівництвом генерального менеджера Олега Готиняна, почала розробку проекту World of Warplanes. Проект тривав майже 2,5 роки і над ним працювало більше 100 людей. За весь час існування гри до неї приєдналося 4,5 мільйона користувачів.

20120617105925

Світ Warplanes – це браузерна онлайн-гра, присвячена бойовій авіації в золоту епоху. В грі беруть участь одразу дві команди, які налічують по 15 гравців. Всі вони сходять в повітряних боях. Перемогу можна здобути двома шляхами – або збити всі літаки супротивника або ж отримати перевагу за очками, знищуючи ворожі наземні об’єкти. Тут є дуже важливою злагоджена робота команди, адже від кожного пілота залежатиме результат всієї гри. Віртуальні пілоти мають у своєму розпорядженні три основні класи техніки: винищувачі , найбільш ефективні в ближньому маневреному бою, важкі винищувачі, небезпечні для будь-якого супротивника завдяки потужному озброєнню, і штурмовики – головні мисливці за наземними цілями.

1336711128_world-of-warplanes

Світ бойових літаків постійно розвивається. У грі з’являються нові літаки і карти, розширюється бойовий функціонал: додаються нові можливості для кланів і бойові режими, вдосконалюється інтерфейс.

Студія Wargaming, яка є одним з найбільших світових видавництв і розробників на ринку гри MMO, була заснована в 1998 році. З тих пір вона досягла успіху в розробці з групою ентузіастів в міжнародну корпорацію. З 2000 року співробітників по всьому світу вироблено понад 15 ігор. В даний час, Wargaming працює над серією військових онлайн-ігор, присвячених танковим, повітряним і морським битвам середини двадцятого століття.

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?