Засуджено двох британських користувачів Facebook
1,030 views

Засуджено двох британських користувачів Facebook

Facebook users jailed for \’inciting riots\’Zasudzeno_dvoh_brytanskyh_korystuvachiv_Facebook

Zasudzeno_dvoh_brytanskyh_korystuvachiv_Facebook

За розпалювання бунтів ув`язнено двох користувачів англійського фейсбука, затриманих тиджень тому – повідомляє Euronews.

20-річний Джордан Блекшоу та 22-річний Пері Шаткліф на своїх сторінках у Facebook закликали усіх охочих прийняти участь у насиллі у містах, де вони проживали. 9-10 серпня, спостерігаючи за подіями через монітори, вони збирали людей із вказанням місць та часу збору. За даними прокурорів, Блекшоу створив подію на Facebook під назвою «Smash d[o]wn in Northwich town» (що можна перекласти як «погром в Нортвічі» ) та закликав всіх бажаючих почати погроми.

Zasudzeno_dvoh_brytanskyh_korystuvachiv_Facebook

Zasudzeno_dvoh_brytanskyh_korystuvachiv_Facebook

Молоді агітатори були засуджені вчора, 16 серпня, отримавши по 4 роки позбавлення волі. Це перші серйозні вироки після припинення погромів. Попередники Блекшоу та Шаткліфа були засуджені максимум на кілька тижнів тюрми. Також під арештом, в очікуванні судових вироків, знаходяться ще кілька сот бунтівників.

Нагадаємо, що це не перша судова практика покарання за злочини у соцмережах. Два місяці тому 24-річний мешканець Мальти був засуджений на місяць тюрми та штраф $500 за образу на адресу Папи Римського.

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?