У Франківську розпочав роботу безкоштовний РобоКлуб для дітей
3,076 views

У Франківську розпочав роботу безкоштовний РобоКлуб для дітей

У Івано-Франківську почали роботу безкоштовні курси з робототехніки для дітей. Автор ідеї та організатор – Іван Шихат-Саркісов. Він вже більше 10 років працює у сфері “дитячої” ІТ-освіти. Останні 2 роки бере участь у декількох освітніх волонтерських проектах (Code Club UA, Code.org). В Івана вже є досвід створення такого клубу з робототехніки – у січні 2014 року він відкрив такий клуб у Донецьку. Клуб припинив оффлайн діяльність 20-го червня через війну на сході України. За цей час було проведено базові курси з робототехніки для різних вікових груп (6-8 та 9-15 років).

У франкіському РобоКлубі будуть навчати дітей віком від 6 до 14 років основам програмування та робототехніки. Для цього була зібрано більше 80 тисяч гривень (в 1, 5 рази більшу потрібної суми) на “Спільнокошті” – для закупівлі роботтехнічних наборів із серій LEGO Mindstorms та WeDo.

Бажання займатися у гуртку виявили майже 200 дітей. Але організатори спочатку набрали 9 груп: 6 – молодших для дітей 6-8 років, 3 – старших для дітей 9-14 років. 40% з них – діти пільгових категорій (діти учасників АТО та переселенців), хоча заняття безкоштовні для всіх.

Курс з роботехніки розрахований на 12 занять для молодшої групи і на 9 – для старшої. Дітей набирають в групи на Facebook-сторінці РобоКлубу. Старша група складає більш функціональних роботів, які зможуть ходити, розмовляти чи реагувати на колір, на звук, на дотик і т. п. На останньому занятті планують організувати “битву-сумо” між роботами.

“РобоКлуб” в Івано-Франківську створений за ініціативи ГО “Д.О.М. 48.24”

About the author

Admin


What are your thoughts?