7 найцікавіших стартапів другого демо-дня у рамках програми 500 Startups
1,371 views

7 найцікавіших стартапів другого демо-дня у рамках програми 500 Startups

500 Startups

500 Startups

І знову настав час молодих іноваторів! Програма Дейва МакКлара для розвитку інкубаторних проектів та залучення венчурних ангелів під назвою 500 Startups сьогодні налічує 175 проектів.

Декого з авторів найбільш багатообіцяючих ресурсів у ці дні вже можна побачити і наодинці із генеральним партнером програми Дейвом МакКларом у офіційному офісі 500 Startups у місті Mountain View (Каліфорнія), де вони вже обговорюють ідеї реалізації старапів. Водночас МакКлар наполягає на тому, що любить усіх своїх “маленьких монстрів” однаково.

500 StartUps

Dave McClure

Втім, хоч всі із 30 стартапів, представлених учора, є маленькими унікальними перлинами, з них все ж можна відібрати 7 найцікавіших (тобто тих, які однозначно будуть успішними). Повні інтерв’ю із ідеологами проектів від Tech Crunch News викладені нижче.

Коротко про основне: ви взнаєте, як хлопці з Storytree переконали пеніонера виконати демо-відео для промо ресурсу; подивитеся дебати, організовані brogramming vs. proglamming між гендерно-орієнтованими стартапами Manpacks та Snapette та прослухаєте масштабні ідеї Джеймсона Детвейлера у новому стартапі “Startup Jesus”.

Нажаль, досі не відзнято інтерв’ю із такими не менш цікавими стартапами, як: TinFoil Security (хто не потребує у сервісі, який вказує, де ваша програма може піддатися зламу?), Kibin (який блогер відмовиться від можливості швидкого онлайн-редагування?) та Craft Coffee (такий собі Birchbox для кави).

Відео викладені у довільному порядку, так само вибірково можна їх і передивлятись.

Culture Kitchen

Найбільш близьким до життя когорти є стартап Culture Kitchen, який намагається з`єднати етнічних кухарів із людьми, що прагнуть взнати більше про особливості етнічної кухні для приготування нових цікавих страв вдома. Співзасновники стартапу – юні студентки Стендфорського університету Еббі Старжес та Дженіфер Лопез, які вже налагодили співпрацю із Whole Foods та сімома закладами традиційної кухні.

WillCall

Сьогодні білети на івенти в Hotel Tonight можна придбати у день події за 50% ціни через WillCall (інвестор проекту – Сем Шанк, СЕО Hotel Tonight).

Snapette & Manpacks

Snapette и Manpacks дали подвійне інтерв`ю, оскільки їх продукти дуже доповнюють один одного. Manpacks ставить за мету спрощення процедури купівлі таких важливих елементів для чоловіків, як нижня білизна, шкарпетки та навіть презервативи. Snapette, або як його назвають “Foodspotting for fashion”, навпаки, робить те ж саме, але для жінок, даючи їм більше можливостей у виборі взуття із підборами відповідної висоти тощо. Найкраще цим проектам пасувало би злиття, або, принаймні, створення спільних знижок для сімейних пар.

Singboard

Розпіарений Реєм Чаном як “Караоке на YouTube”, Singboard не стільки зацікавлений у якості продукту, скільки власне у самому факті того, що команда здобула неймовірно успішний імідж форуму 9Gag та StartupQuote. Адже, команді з Гонг-Конгу, щоб приєдналасть до “500”, посприяла “квота” одного з членів “500 Startup”.

Storytree

Storytree являє собою родинні або групові інтернет-мемуари, включаючим із важке демонстративне відео. Що найцікавіше, епізод аля “Хлопець гине в кінці” – цілковита підробка! Співзасновники Мет Саліван та Зак Вайнер навіть переконали місцевого обивателя будинку пристарілих знятись на відео, доповнивши частину імпровізації, включеної до Storytree.

Console.fm

Console.fm – це швидкий веб-додаток електронної музики. Враховуючи рекомендацї шанувальників та гомін у Інтернет, додаток сортує пісні зі всього веб-простору та визначає, які з них повинні включатись у відповідні жанри. Тріо донедавна працювало із інструментом розробки Hello World, але повернуло на Console.fm, щоб не відволікатись на інакші музичні сервіси, такі як Turntable.fm.

LaunchRock

LaunchRock – стартап, який допомагає запускатись іншим стартапам. Після того, як мільйон людей залучилось у цю мережу стартапів, все ж одному із них не зрозуміло, чи це верх геніальності, чи просто перебільшення. У любому випадку, засновникові “Startup Jesus” Джеймсу Детвейлерові цікаво. Хоча б те, що вони взагалі не з Лос Анджелесу.

Матеріал з Tech Crunch

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?