Battery Ventures та NEA інвестували соціальний ТV-додаток від Umami
1,161 views

Battery Ventures та NEA інвестували соціальний ТV-додаток від Umami

Battery_Ventures_ta_NEA_invwstuvaly_socialnuj_ТV-dodatok_vid_Umami

Battery_Ventures_ta_NEA_invwstuvaly_socialnuj_ТV-dodatok_vid_Umami

Телевізійні додатки приносять дедалі більші кошти. Так, нікому невідома компанія Umami підняла $ 1,65 млн при стартовому фінансуванні компаніями Battery Ventures, NEA та іншими бізнес-ангелами.

Хоча подробиці щодо Umami дуже обмежені, все ж відомо, що стартап безкоштовного додатку для iPad перебуває у стадії закритого бета-тестування із TV-мережами та готується до запуску восени 2011, одночасно із початком телесезону. Так само, як додатки Miso та GetGlue, Umami забезпечує глядачів технологією Multi-Monitor. Umami додає додатковий контекст програмам, які дивляться гладачі, а також пропонує платформу для взаємодії із користувачами.

Компанія Umami була заснована колишнім віце-президентом рекламного підрозділу відомої  Rovi Скотом Розенбергом та Брайаном Слевіним, який вів технологію виробництва в Lightningcast (придбана компанією AOL), Leap Wireless та Broadsoft. Зокрема, у Lightningcast він спромігся запустити широкополосну мережу для відеореклами  продуктів та рішень із телемережамии, а також побудувати стартап онлайн-мережі відеореклами.

Цей стартап конкурує із такими медіа-компаніями, як GetGlue, Miso, TV Tune-In та ін.

Матеріал з techcrunch.com

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?